Povezane vesti

Građani pitali da li operateri krše zakon zbog većih cena: Ovako je reagovala Komisija

Građani pitali da li operateri krše zakon zbog većih cena: Ovako je reagovala Komisija

Blic 11.07.2024
Komisija za zaštitu konkurencije utvrdila je da mobilni operateri u Srbiji povećanjem cena svojih usluga nisu prekršili zakon i konkurenciju, niti su se direktno ili indirektno tajno dogovarali o poskupljenju usluga, kao i da su u zakonskom roku… »
O zaključku Komisije o operatorima: Očekivala da nađe papire u kojima piše "mi smo se dogovorili"?

O zaključku Komisije o operatorima: Očekivala da nađe papire u kojima piše "mi smo se dogovorili"?

Radio 021 11.07.2024
Operatori Mts i Jetel povećali su cene svojih usluga početkom marta, a ubrzo zatim i A1. To znači da su sve tri mobilne telefonije poskupele u slično vreme, što je građane i udruženja potrošača navelo na sumnju da se radi o tajnom dogovoru… »
Udruženje potrošača o odluci KZK: Šta je Komisija očekivala, da nađe papire u kojima piše „mi smo se dogovorili“?

Udruženje potrošača o odluci KZK: Šta je Komisija očekivala, da nađe papire u kojima piše „mi smo se dogovorili“?

Danas 10.07.2024
Operateri Mts i Jetel povećali su cene svojih usluga početkom marta, a ubrzo zatim i A1. To znači da su sve tri mobilne telefonije poskupele u slično vreme, što je građane i udruženja potrošača navelo na sumnju da se radi o tajnom dogovoru… »

Vesti dana »