Povezane vesti

Đurić u Vašingtonu: „Dijalog sa SAD važan za srpsku ekonomiju“

Đurić u Vašingtonu: „Dijalog sa SAD važan za srpsku ekonomiju“

Vreme 11.07.2024
Ministar spoljnih poslova Srbije je posle razgovora sa američkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom ocenio da je politički dijalog Srbije i SAD preduslov za nastavak ekonomskog razvoja Srbije . Đurić prisustvoje samitu kao učesnik programa… »
Đurić: Politički dijalog sa SAD preduslov za razvoj Srbije

Đurić: Politički dijalog sa SAD preduslov za razvoj Srbije

Glas Amerike 11.07.2024
Vašington — Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić poručio je da je politički dijalog na najvišem nivou sa Sjedinjenim Državama preduslov za nastavak ekonomskog rasta Srbije i njenog razvoja kao regionalnog lidera. “Nadamo se da ćemo… »
Đurić: Prisustvo Srbije na NATO samitu nije promena političkog kursa

Đurić: Prisustvo Srbije na NATO samitu nije promena političkog kursa

Slobodna Evropa 11.07.2024
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić ocenio je da priusustvo Srbije na samitu NATO u Vašingotnu ne znači promenu političkog kursa zemlje. "U Vašingtonu ovih dana lobiramo za poziciju Srbije u zapadom delu međunarodne zajednice, razgovaramo… »
"Istorija naših odnosa sa NATO je komplikovana i teška, ali..." Marko Đurić iz Vašingtona: Lobiramo za poziciju Srbije na…

"Istorija naših odnosa sa NATO je komplikovana i teška, ali..." Marko Đurić iz Vašingtona: Lobiramo za poziciju Srbije na…

Kurir 11.07.2024
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić, koji na samitu NATO na kojem Srbija prisustvuje kao učesnik programa "Partnerstvo za mir", kaže da je cilj njegove misije lobiranje za Srbiju u zapadnom svetu. Đurić je u opširnijem razgovoru sa srpskim… »
"Pozvao sam blinkena da poseti Srbiji": Đurić: Potreban nam je dijalog na najvišem političkom nivou sa SAD

"Pozvao sam blinkena da poseti Srbiji": Đurić: Potreban nam je dijalog na najvišem političkom nivou sa SAD

Blic 11.07.2024
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić izjavio je da je imao priliku da u Vašingtonu, na marginama Samita NATO-a razgovara sa američkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom i da ga je pozvao da poseti Srbiju. Đurić je u izjavi za medije na… »
Đurić: Pozvao sam Blinkena da poseti Srbiju

Đurić: Pozvao sam Blinkena da poseti Srbiju

Euronews 11.07.2024
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić izjavio je da je imaom priliku da u Vašingtonu, na marginama Samita NATO-a razgovara sa amerilkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom i da ga je pozvao da poseti Srbiju. Đurić je u izjavi za medije na… »
Đurić: Pozvao sam Blinkena da poseti Srbiju

Đurić: Pozvao sam Blinkena da poseti Srbiju

RTV 11.07.2024
VAŠINGTON - Ministar spoljnih poslova Marko Đurić izjavio je da je imaom priliku da u Vašingtonu, na marginama Samita NATO-a razgovara sa američkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom i da ga je pozvao da poseti Srbiju. Đurić je u izjavi za… »
Đurić: Pozvao sam Blinkena da poseti Srbiju

Đurić: Pozvao sam Blinkena da poseti Srbiju

Sputnik 11.07.2024
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić izjavio je da je imao priliku da u Vašingtonu, na marginama Samita NATO-a razgovara sa američkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom i da ga je pozvao da poseti Srbiju. Đurić je u izjavi za medije na… »
Marko Đurić pozvao državnog sekretara SAD Entonija Blinkena da poseti Srbiju

Marko Đurić pozvao državnog sekretara SAD Entonija Blinkena da poseti Srbiju

Glas Amerike 11.07.2024
Vašington — Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić, koji boravi u Vašingtonu, ocenio je da priusustvo Srbije na samitu NATO-a ne znači promenu političkog kursa, ali da je važno da Beograd ima predstavnika na ovom događaju jer mu je to u… »

Vesti dana »