Povezane vesti

Novak otkrio kako se osećao dok je Tara čitala knjigu tokom njegovog meča: "Bio sam tužan..."

Novak otkrio kako se osećao dok je Tara čitala knjigu tokom njegovog meča: "Bio sam tužan..."

B92 11.07.2024
Tokom Novakovog meča protiv Alekseja Popirina posebnu pažnju je privukla njegova ćerka. Ona je naime čitala knjigu, dok je njen tata igrao meč, što je mnogima bilo beskrajno simpatično. I sam Novak se oglasio ovim povodom, ističući da mu je krivo… »
Hit scena pred TV kamerama dok Novak priča kako vaspitava Taru i Stefana: “Evo, Jelena upravo prevrće očima”

Hit scena pred TV kamerama dok Novak priča kako vaspitava Taru i Stefana: “Evo, Jelena upravo prevrće očima”

Telegraf 11.07.2024
Čini se kao da Jelena to i ne odborava. Srpski teniser Novak Đoković je uspeo da se plasira u polufinale Vimbldona bez borbe, pošto mu je Aleks De Minor predao meč četvrtfinala, što mu je ostavilo i vremena da gostuje u intervjuu za Vimbldon, a gde… »
Dok Novak igra tenis, Tara čita knjigu, a evo šta on misli o tome! Nole je sada sve nasmejao - "Bio sam srećan, ali i…

Dok Novak igra tenis, Tara čita knjigu, a evo šta on misli o tome! Nole je sada sve nasmejao - "Bio sam srećan, ali i…

Kurir 11.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale Vimbldona, pošto mu je Aleks De Minor juče predao meč. Zbog nešto više slobodnog vremena, Đoković je dao jedan intervju za zvanični nalog Vimbldona i tom prilikom govorio o brojnim temama… »
Đoković otkrio tajnu čudesnog oporavka od operacije kolena, pomogao mu rival: “Njegove reči su me ohrabrile”

Đoković otkrio tajnu čudesnog oporavka od operacije kolena, pomogao mu rival: “Njegove reči su me ohrabrile”

Telegraf 11.07.2024
Ispao je korektan prema našem asu. Srpski teniser Novak Đoković je uspeo da dođe do polufinala Vimbldona, pošto mu je bez borbe meč p redao i Aleks De Minor u četvrtfinalu, čime je izjednačio rekord Rodžera Federera od čak 13 polufinala na… »
Novaka pitali o tome što Tara čita knjige na njegovom meču: Dao je prejak odgovor uz osmeh

Novaka pitali o tome što Tara čita knjige na njegovom meču: Dao je prejak odgovor uz osmeh

Telegraf 11.07.2024
Preslatka je bila mala Tara u ovom momentu. Naš najbolji teniser, a ujedno i najbolji igrač koji je ikada viđen na terenima širom sveta, naš Novak Đoković uspeo je da se plasira u polufinale Vimbldona i to tako što mu je Aleks De Minor predao meč… »

Vesti dana »