Povezane vesti

Tvrđava puna dobre energije Počeo drugi dan egzita Pune se baterije pre glavnih nastupa večeri (foto, video)

Tvrđava puna dobre energije Počeo drugi dan egzita Pune se baterije pre glavnih nastupa večeri (foto, video)

Dnevnik 11.07.2024
Drugog dana EGZIT festivala, na Tvrđavi će nastupiti predvodnici najrazličitijih muzičkih žanrova, i velike legende muzičke scene Gucci Mane, Carl Cox, Oliver Tree, Rudimental, Klangkuenstler, Sama’ Abdulhadi, Fox, Lufthansa, Rudimental, Ritam… »
Nakon nultog dana i zvanično počeo EXIT 2024

Nakon nultog dana i zvanično počeo EXIT 2024

RTV 11.07.2024
NOVI SAD - EXIT Starseeds festival, smešten u Petrovaradinskoj tvrđavi u Novom Sadu, ponovo je otvorio vrata za posetioce, a prvo veče festivala otvorili su Thich Boi, Oliver Tree, Zira, Hobin Rude, Lufthansa i mnogi drugi u okviru jedne od 40… »
Prvo veče festivala u punoj snazi: Na EXIT stižu Gucci Mane, Carl Cox, Villagers of Ioannina City i niz drugih!

Prvo veče festivala u punoj snazi: Na EXIT stižu Gucci Mane, Carl Cox, Villagers of Ioannina City i niz drugih!

Moj Novi Sad 11.07.2024
Na Tesla Universe binu večeras stiže rodonačelnik trepa, Gucci Mane, koji svojim ikoničnim zvukom nastavlja prošlogodišnju proslavu 50 godina hip-hopa, a pridružuju se Đorđe & venok x vekac, Z++ i Thicc Boi b2b Xo! Veliki Carl Cox, simbol DJ… »
Šta nas čeka drugog dana Egzita Rudimental, Karl Koks i ostale svetske zvezde

Šta nas čeka drugog dana Egzita Rudimental, Karl Koks i ostale svetske zvezde

Dnevnik 11.07.2024
Drugog dana EGZIT festivala, na Tvrđavi će nastupiti predvodnici najrazličitijih muzičkih žanrova, i velike legende muzičke scene Gucci Mane, Carl Cox, Oliver Tree, Rudimental, Klangkuenstler, Sama’ Abdulhadi, Fox, Lufthansa, Rudimental, Ritam… »
Spektakularnim nastupima Baby Lasagne, Iniko i Buraka Yetera otvoren ovogodišnji EXIT! Večeras stižu Gucci Mane, Carl Cox…

Spektakularnim nastupima Baby Lasagne, Iniko i Buraka Yetera otvoren ovogodišnji EXIT! Večeras stižu Gucci Mane, Carl Cox…

RTV 11.07.2024
NOVI SAD - Baby Lasagna, Iniko, Burak Yeter i Dimash zapalili su Tvrđavu na Teslin rođendan, a večeras stižu Gucci Mane, Carl Cox, Oliver Tree, KlangKuenstler, Rudimental i niz drugih! Kapije EXIT festivala sinoć su otvorene po 24. put, publiku su u… »
FOTO: Ovogodišnji Exit otvoren spektakularnim nastupima Baby Lasagne, Iniko i Buraka Yetera

FOTO: Ovogodišnji Exit otvoren spektakularnim nastupima Baby Lasagne, Iniko i Buraka Yetera

Moj Novi Sad 11.07.2024
Baby Lasagna, Iniko, Burak Yeter i Dimash zapalili su Tvrđavu na Teslin rođendan, a večeras stižu Gucci Mane, Carl Cox, Oliver Tree, KlangKuenstler, Rudimental i niz drugih. Kapije EXIT festivala sinoć su otvorene po 24. put, publiku su u okviru… »
Burak Jeter hvali EXIT: "Uzbuđen sam što sam ponovo ovde, jedan od najvećih festivala na svetu"

Burak Jeter hvali EXIT: "Uzbuđen sam što sam ponovo ovde, jedan od najvećih festivala na svetu"

Telegraf 11.07.2024
Burak Jeter: EXIT jedan od najvećih svetskih festivala, odgovornost je nastupati. Jedan od vodećih umetnika nove generacije Burak Jeter nastupio je na zatvaranju nultog dana EXIT festivala i za Tanjug rekao da je EXIT jedan od najvećih festivala na… »

Vesti dana »