Povezane vesti

Trostruko ubistvo krije jezivu priču! Komšije otkrile užasne detalje: "Nekoliko dana pre zločina je izgovorila šokantnu…

Trostruko ubistvo krije jezivu priču! Komšije otkrile užasne detalje: "Nekoliko dana pre zločina je izgovorila šokantnu…

Kurir 11.07.2024
Žrtve nezapamćenog zločina u Engleskoj očajnički su molile za pomoć pre nego što su brutalno ubijene u tihoj lepoj ulici. Kajl Kliford (26), bivši vojnik koga sumnjiče da je samostrelom ubio tri osobe, skrivao se među nadgrobnim spomenicima na… »
Ovo su supruga i ćerke novinara ubijene u stravičnom napadu samostrelom: Majka nađena sa strelom u grudima

Ovo su supruga i ćerke novinara ubijene u stravičnom napadu samostrelom: Majka nađena sa strelom u grudima

Telegraf 11.07.2024
Nesrećni događaj desio se 9. jula u porodičnoj kući novinara BBC-ja Džona Hanta u Harfordširu kod Londona. Kerol Hant (61), supruga novinara BBC-ja Džona Hanta i njegove dve ćerke, Hana (28) i Luiz (25) ubijene su u ciljanom napadu u njihovom domu… »
Trostruko ubistvo u Londonu: ubio suprugu i dve ćerke komentatora Bi-Bi-Si-ja (video)

Trostruko ubistvo u Londonu: ubio suprugu i dve ćerke komentatora Bi-Bi-Si-ja (video)

Politika 11.07.2024
Policija je saopštila da veruje da je Kliford bio poznat žrtvama. Muškarac osumnjičen da je samostrelom ubio suprugu sportskog komentatora sa Bi-Bi-Sija, uhvaćen je sinoć na groblju u Hili Fildsu, u Enfildu, na severu Londona. Kako je preneo "San"… »
Vrištanje i krici, pa onda muk! Jezivi detalji ubistva tri žene u Britaniji: Žena i ćerke poznatog novinara ubijene…

Vrištanje i krici, pa onda muk! Jezivi detalji ubistva tri žene u Britaniji: Žena i ćerke poznatog novinara ubijene…

Kurir 11.07.2024
Žrtve užasnog napada samostrelom u mirnoj ulici u Hartfordširu očajnički su zvale u pomoć pre nego što su brutalno pogubljene. Kerol Hant (61), supruga novinara BBC-ja Džona Hanta i njegove dve ćerke, Hana (28) i Luiz (25) navodno su bile vezane… »
Pozivi u pomoć, vrištanje, a onda muk: Novi detalji brutalnog ubistva samostrelom porodice novinara BBC-ja

Pozivi u pomoć, vrištanje, a onda muk: Novi detalji brutalnog ubistva samostrelom porodice novinara BBC-ja

Telegraf 11.07.2024
Osumnjičeni Kajl Kliford (26), bivši dečko Luiz, uhapšen je juče posle 24-časovne potrage nakon što je navodno pronađen kako se krije među spomenicima na groblju u Londonu. Žrtve užasnog napada samostrelom u mirnoj ulici u Londonu očajnički… »

Vesti dana »