Povezane vesti

Bijelsa: "Kriv sam, jer nisam uspeo sa ovakvim igračima"

Bijelsa: "Kriv sam, jer nisam uspeo sa ovakvim igračima"

Sportske.net 11.07.2024
Selektor Urugvaja Marselo Bijelsa preuzeo je odgovornost za poraz svog tima. Kolumbija je savladala Urugvaj sa 1:0 u i plasirala se u finale kontinentalnog takmičenja, gde će odmeriti snagu sa Argentinom. "Gledajući individualan kvalitet, jasno je bilo… »
Lorenco: Nagrađeni smo za hrabrost

Lorenco: Nagrađeni smo za hrabrost

B92 11.07.2024
Selektor Kolumbije Nestor Lorenco zadovoljan je posle plasmana u finale Kopa Amerike. "Istina je da je ovo bio veoma težak meč. Urugvaj je odličan tim, sa odličnim igračima i trenerom kojem se mnogo divim. Ali mi smo uzeli rizik, poveli i onda bili… »
Bijelsa: "Kriv sam, nisam uspeo sa ovakvim igračima"

Bijelsa: "Kriv sam, nisam uspeo sa ovakvim igračima"

B92 11.07.2024
Selektor Urugvaja Marselo Bijelsa je izneo utiske posle poraza od Kolumbije na Kupu Amerike. Kolumbija je savladala Urugvaj sa 1:0 u i plasirala se u finale kontinentalnog takmičenja, gde će odmeriti snagu sa Argentinom. Bijelsa je pruzeo odgovornost za… »
Lorenco: Nagrađeni za hrabrost

Lorenco: Nagrađeni za hrabrost

Sport klub 11.07.2024
Kolumbija je najprijatnije iznenađenje ovogodišnje Kopa Amerika, a selektor ekipe koja je posle 23 godine u finalu Nestor Lorenco veoma je zadovoljan. Kolumbija je čitavo drugo poluvreme igrala sa igračem manje, ali je uspela da odbrani minimalno… »
Bijelsa: Kriv sam, jer sa ovakvim igračima nisam uspeo

Bijelsa: Kriv sam, jer sa ovakvim igračima nisam uspeo

Sport klub 11.07.2024
Iako je bio favorit protiv Kolumbije, Urugvaj nije uspeo da se plasira u finale Kopa Amerike, a selektor Marselo Bijelsa preuzima punu odgovornost. – Gledajući individualan kvalitet, jasno je bilo da je Urugvaj favorit. Po mom mišljenju, imam ekipu sa… »

Vesti dana »