Povezane vesti

"Sram bi me pojeo! S**s, riba, dođi malo - to sutra njegovo dete treba da sluša": Lena Kovačević o mlađim kolegama: "Imaju…

"Sram bi me pojeo! S**s, riba, dođi malo - to sutra njegovo dete treba da sluša": Lena Kovačević o mlađim kolegama: "Imaju…

Blic 11.07.2024
Džez umetnica Lena Kovačević komentarisala je muziku koju danas proizvode njene mlađe kolege i istakla da se ne slaže sa novim trendovima u kojima su tekstovi pesama često prožeti psovkama. - Ako u testovima pričaju - droga, riba, s**s, dođi malo… »
Droga, riba... Lena Kovačević brutalno o kolegama, njene reči će odzvanjati

Droga, riba... Lena Kovačević brutalno o kolegama, njene reči će odzvanjati

Večernje novosti 11.07.2024
NOVI muzički trendovi i repertoari mladih pevača sve češče su na meti kritika od strane njihovih starijih kolega, a sada je svoj sud dala i Lena Kovačević. Foto Irina Duplevskaja Kako je rekla tekstovi mnogih pesama joj se ni malo ne dopadaju, a… »
„Sram bi me pojeo“: Lena Kovačević oštro o pesmama mlađih kolega – „Ne razumeju da imaju odgovornost prema svojoj…

„Sram bi me pojeo“: Lena Kovačević oštro o pesmama mlađih kolega – „Ne razumeju da imaju odgovornost prema svojoj…

Nova 11.07.2024
Džez pevačica Lena Kovačević podelila je svoje mišljenje o modernoj muzici u Srbiji. Lena je u jednoj emisiji komentarisala mlađe kolege i njihove numere i istakla da ima problem sa pojedinim tekstovima. Ona je jasno naglasila da joj se ne dopadaju… »
"Sram bi me neviđeni pojeo!" Lena Kovačević bez dlake na jeziku, mlađe kolege ne podržava: ne mogu da shvatim da ne…

"Sram bi me neviđeni pojeo!" Lena Kovačević bez dlake na jeziku, mlađe kolege ne podržava: ne mogu da shvatim da ne…

Kurir 11.07.2024
Džez pevačica Lena Kovačević važi za jednu od najboljih muzičkih umetnica u Srbiji. Kao vrstan poznavalac muzike, Lena je u jednoj emisiji komentarisala mlađe kolege i njihove numere, koji su daleko od njenog ukusa. Koliko je ova žena meni… »

Vesti dana »