Povezane vesti

Porodila se Džejova ćerka: Marija dobila devojčicu

Porodila se Džejova ćerka: Marija dobila devojčicu

Telegraf 11.07.2024
Preporučujemo. Ćerka pokojnog pevača Džeja Ramadanovskog, Marija se porodila danas. Naime, Marija se porodila carskim rezom i na svet je donela devojčicu, piše Kurir. Marija se prošle godine udala za svog izabranika Stefana Davidovića. Par je… »
Marija Ramadanovska: Posebna simbolika imena za ćerku!

Marija Ramadanovska: Posebna simbolika imena za ćerku!

Svet plus 11.07.2024
Ćerka pokojnog Džeja Ramadanovskog, Marija, porodila se jutros i na svet je donela zdravu devojčicu. Mama i devojčica se odlično osećaju, a Andrijana Tomanić, koja je 20 godina živela sa pokojnim Džejom, otkrila je da su Marija i njen suprug… »
Ime koji nosi jaku simboliku: Evo kako se zove ćerka Marije Ramadanovski: Jedan detalj je posebno znimljiv

Ime koji nosi jaku simboliku: Evo kako se zove ćerka Marije Ramadanovski: Jedan detalj je posebno znimljiv

Blic 11.07.2024
Ćerka pokojnog pevača Džeja Ramadanovskog, Marija Ramadanovski, porodila s danas i na svet donela devojčicu. Andrijana Tomanić, koja je poslednjih 20 godina provela sa Džejem, otkrila je kako se Marija oseća nakon porođaja. - Presrećna sam. Dobro… »
Marija Ramadanovski nazvala ćerku po skraćenici njenog imena! Beba je rođena na privatnoj klinici, a ovo su detalji sa…

Marija Ramadanovski nazvala ćerku po skraćenici njenog imena! Beba je rođena na privatnoj klinici, a ovo su detalji sa…

Kurir 11.07.2024
Ćerka pokojnog pevača Džeja Ramadanovskog, Marija Ramadanovski, porodila se danas i na svet donela devojčicu. Andrijana Tomanić, koja je poslednjih 20 godina provela sa Džejem, otkrila je kako se Marija oseća nakon porođaja. - Presrećna sam… »
Evo koje ime je Džejova ćerka odabrala za naslednicu! Oglasila se Andrijana, otkrila detalje: "Presrećna sam"

Evo koje ime je Džejova ćerka odabrala za naslednicu! Oglasila se Andrijana, otkrila detalje: "Presrećna sam"

Telegraf 11.07.2024
Preporučujemo. Ćerka pokojnog pevača Džeja Ramadanovskog, Marija, porodila se danas, 11. jula i na svet donela devojčicu. Ekipa Telegrafa kontaktirala je Andrijanu Tomanić, ženu koja je sa pokojnim Džejom bila 20 godina i koja je do zadnjeg dana… »

Vesti dana »