Povezane vesti

"Čula sam vrištanje, imaju li oni majke, sestre, žene?!" Aleksandra Bursać objavila uznemirujući snimak na kom se vide…

"Čula sam vrištanje, imaju li oni majke, sestre, žene?!" Aleksandra Bursać objavila uznemirujući snimak na kom se vide…

Kurir 11.07.2024
Juče, 10. jula, javnosti nepoznati muškarci navodno su napali ženu i ukrali joj torbu, a sve se dogodilo nedaleko od doma Aleksandre Bursać. Ona je objavila fotografije napadača i snimak kako beže sa ukradenom torbom. View this post on Instagram A… »
"Čula sam vrištanje, mislila sam da sanjam": Pevačica se oglasila nakon drame ispred zgrade u kojoj živi: "Sram vas bilo…

"Čula sam vrištanje, mislila sam da sanjam": Pevačica se oglasila nakon drame ispred zgrade u kojoj živi: "Sram vas bilo…

Blic 11.07.2024
Pevačica Aleksandra Bursać vidno je uznemirena nakon što su je u ranim jutarnjim časovima probudili vrisci žene koja je opljačkana. Naime, jutros se u Zemunu dogodila pljačka, a Alekandra Bursać otkrila je da ju je vriska žene koja je pokušavala… »
"Mislila sam da sanjam kad sam čula vrištanje": Pevačica se besna oglasila nakon drame u Beogradu

"Mislila sam da sanjam kad sam čula vrištanje": Pevačica se besna oglasila nakon drame u Beogradu

Telegraf 11.07.2024
Preporučujemo. Pevačica Aleksandra Bursać oglasila se, nakon što se juče, 10. jula, dogodila pljačka usred Zemuna gde živi i objavljena je slika razbojnika. Ova vest o pljačkašima koji otimaju po ulici uznemirila je stanovnike ovog dela… »

Vesti dana »