Povezane vesti

Mina Kostić se oglasila nakon porođaja ćerke Džeja Ramadanovskog i otkrila nepoznat detalj

Mina Kostić se oglasila nakon porođaja ćerke Džeja Ramadanovskog i otkrila nepoznat detalj

Svet plus 11.07.2024
Ćerka Džeja Ramadanovskog, Marija, porodila se danas u jednoj privatnoj klinici i na svet je donela zdravu devojčicu, kojoj su ponosni roditelji dali ime Mia. Mina Kostić, koja je snimila duet "Slavija" sa pokojnim Džejom, ali i njegova prijateljica… »
"Rekla mi je da treba da ide na carski i da će me zvati" Mina Kostić se oglasila nakon porođaja Marije Ramadanovski…

"Rekla mi je da treba da ide na carski i da će me zvati" Mina Kostić se oglasila nakon porođaja Marije Ramadanovski…

Kurir 11.07.2024
Ćerka pokojnog pevača Džeja Ramadanovskog, Marija, porodila se danas i na svet donela devojčicu, kojoj je dala ime Mia. Pevačica Mina Kostić, koja je sa Marijinim ocem bila blizak prijatelj i napravila vanvremenski hit "Slavija", ovim povodom se… »
Mina Kostić zatečena nakon saznanja da se porodila Džejova ćerka: "Rekla je da će me zvati, ništa lepše..."

Mina Kostić zatečena nakon saznanja da se porodila Džejova ćerka: "Rekla je da će me zvati, ništa lepše..."

Telegraf 11.07.2024
Preporučujemo. Ćerka pokojnog pevača Džeja Ramadanovskog, Marija, porodila se danas, 11. jula i na svet donela devojčicu. Ekipa Telegrafa kontaktirala je pevačicu Minu Kostić, koja je sa Marijinim ocem bila prijatelj i napravila vanvremenski hit… »

Vesti dana »