Povezane vesti

Vučić obišao gradilište i radnike angažovane na izgradnji EKSPO 2027

Vučić obišao gradilište i radnike angažovane na izgradnji EKSPO 2027

Politika 11.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas lokaciju gradnje i radnike koji su angažovani na izgradnji kompleksa za specijaliziovanu izložbu EKSPO2027 u Surčinu. "Srećan sam što imamo ovako vredne ljude. Svi ovi ljudi znaju da, osim što… »
Vučić i Mali na gradilištu Ekspa: Ovde će kvadrat biti skuplji nego u centru FOTO/VIDEO

Vučić i Mali na gradilištu Ekspa: Ovde će kvadrat biti skuplji nego u centru FOTO/VIDEO

B92 11.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je iznenada na gradiliše Ekspa kako bi obišao radnike koji vredno rade po velikim vrućinama. Sa njim je stigao i ministar finansija Siniša Mali. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić seo je radnicima za sto i… »
Vučić obišao gradilište i radnike angažovane na izgradnji EXPO2027

Vučić obišao gradilište i radnike angažovane na izgradnji EXPO2027

RTV 11.07.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas gradilište EXPO Centra i Nacionalnog stadiona i pridružio se radnicima na ručku. "Srećan sam što vas sve vidim i ponosan što se, u ovako teškim uslovima, borite i marljivo radite… »
Vučić obišao gradilište i radnike angažovane na izgradnji "Ekspo 2027"

Vučić obišao gradilište i radnike angažovane na izgradnji "Ekspo 2027"

RTS 11.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je gradilište Ekspo centra i Nacionalnog stadiona i pridružio se radnicima na ručku. "Srećan sam što imamo ovako vredne ljude. Svi ovi ljudi znaju da, osim što zarađuju za život, za sebe, svoje… »
Vučić obišao radnike na gradilištu EKSPO 2027: "Ovde će kvadrat biti skuplji nego u centru grada"

Vučić obišao radnike na gradilištu EKSPO 2027: "Ovde će kvadrat biti skuplji nego u centru grada"

Blic 11.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je na gradilište "EKSPO 2027" kako bi obišao radnike koji vredno rade po velikim vrućinama. Sa njim je stigao i ministar finansija Siniša Mali. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić seo je radnicima za sto i… »
Vučić obišao gradilište EXPO 2027: Srećan sam što imamo ovakve ljude, njihova deca i unuci će znati da su pravili…

Vučić obišao gradilište EXPO 2027: Srećan sam što imamo ovakve ljude, njihova deca i unuci će znati da su pravili…

Kurir 11.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas gradilište u Surčinu gde će 2027. godine biti kompleks EXPO. On je seo sa radnicima za sto i razgovarao sa njima o napretku radova ali i uslovima za rad. View this post on Instagram A post shared by… »
Vučić obišao gradilište "Expo 2027": Svi ovi ljudi znaju da učestvuju u nečemu što je istorijska stvar

Vučić obišao gradilište "Expo 2027": Svi ovi ljudi znaju da učestvuju u nečemu što je istorijska stvar

Euronews 11.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je na gradiliše "Expo 2027" kako bi obišao radnike koji. Sa njim je stigao i ministar finansija Siniša Mali. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić seo je radnicima za sto i razgovarao sa njima o napretku… »

Vesti dana »