Povezane vesti
Kamioni na Batrovcima čekaju osam sati, na Horgošu, Gradini i Sremskoj Rači četiri
Politika 11.07.2024
Prema informacijama Uprave granične Policije RS, putnička motorna vozila na GP Horgoš na izlazu iz zemlje čekaju 60 minuta, a na Gradini i Preševu na ulazu u Srbiju po 30 minuta. Zadržavanja na teretnim terminalima naših graničnih prelaza su znatno duža… »
AMSS: Putnička vozila na Horgošu čekaju jedan sat
Novi magazin 11.07.2024
Putnička vozila na graničnom prelazu Horgoš čekaju jedan sat na izlazu iz Srbije, a na Gradini i Preševu se zadržavaju oko 30 minuta, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije. Kamioni na izlaznim terminalima na Batrovcima čekaju osam sati, a na Horgošu… »
Kamioni na Batrovcima čekaju osam sati, na Horgošu, Gradini i Sremskoj Rači četiri
Telegraf 11.07.2024
Zadržavanja na teretnim terminalima naših graničnih prelaza su znatno duža. Teretna vozila na GP Horgoš, Sremska Rača i Gradina na izlazu čekaju četiri sata, a na GP Batrovci osam sati. Prema informacijama Uprave granične Policije RS, putnička motorna… »
Vesti dana »
SAD i Ukrajina pred treći dan razgovora pozivaju Rusiju da postigne 'pravi napredak'
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 28 povezanih
Neuobičajena pojava će se desiti na kraju godine: Čubrilo otkrio hoće li će decembar proći bez prave zime
Mondo pre 3 minutajoš 25 povezanih
Batler je već spreman za derbi: „Znam da su promenili trenera i da nisu u idealnoj situaciji!“
Hot sport pre 1 satjoš 51 povezana
Đedović Handanović sa predstavnicima malih privatnih benzinskih stanica o snabdevanju naftom
Nova ekonomija pre 2 satajoš 21 povezana
Stravičan udes kod Sevojna: Vozila smrskana, Hitna i policija na licu mesta VIDEO
B92 pre 3 minutajoš 18 povezanih



