Povezane vesti

Galant: Država da ispita i mene i Netanijahua u vezi sa propustima kod napada Hamasa

Galant: Država da ispita i mene i Netanijahua u vezi sa propustima kod napada Hamasa

Politika 11.07.2024
TEL AVIV – Izraelski ministar odbrane Joav Galant pozvao je danas na formiranje državne komisije koja bi istražila napad koji je izveo Hamas 7. oktobra na teritoriji Izraela i neuspeh izraleske vlade da to spreči, a koja bi uključila i njega kao… »
Izraelski ministar: "Država da ispita i mene i Netanjahua u vezi sa propustom kod napada Hamasa"

Izraelski ministar: "Država da ispita i mene i Netanjahua u vezi sa propustom kod napada Hamasa"

Blic 11.07.2024
Izraelski ministar odbrane Joav Galant pozvao je danas na formiranje državne komisije koja bi istražila napad koji je izveo Hamas 7. oktobra na teritoriji Izraela i neuspeh izraleske vlade da to spreči, a koja bi uključila i njega kao ministra i… »
"Istražite i mene i Netanjahua": Izraelski ministar šokirao

"Istražite i mene i Netanjahua": Izraelski ministar šokirao

B92 11.07.2024
Izraelski ministar obrane Joav Galant pozvao je danas na pokretanje državne istrage o propustima u vezi s napadom Hamasa 7. oktobra, rekavši da treba istražiti i njega samog i njegovog šefa, premijera Benjamina Netanjahua. Ministar je to komentarisao… »
Izraelski ministar odbrane traži istragu Netanyahua zbog napada 7. oktobra

Izraelski ministar odbrane traži istragu Netanyahua zbog napada 7. oktobra

Al Jazeera 11.07.2024
Netanyahu je odbacio ranije pozive da se pokrene državna istraga o napadu Hamasa 7. oktobra, u kojem se Izrael našao nespreman i nakon kojeg je počeo rat u Gazi. Izraelski ministar odbrane Yoav Gallant pozvao je na pokretanje državne istrage o… »
Netanyahua treba istražiti zbog napada 7. oktobra, rekao ministar odbrane Izraela

Netanyahua treba istražiti zbog napada 7. oktobra, rekao ministar odbrane Izraela

Slobodna Evropa 11.07.2024
Ministar odbrane Izraela Yoav Gallant je pozvao u četvrtak na pokretanje državne istrage o propustima u vezi sa napadom Hamasa 7. oktobra prošle godine, rekavši da treba istražiti i njega samog te njegova šefa, premijera Benjamina Netanyahua. Ovo je… »

Vesti dana »