Povezane vesti

Jovana Jeremić trudna sa Draganom Stankovićem? Voditeljka iznenadila lepim vestima, osmehom sve rekla

Jovana Jeremić trudna sa Draganom Stankovićem? Voditeljka iznenadila lepim vestima, osmehom sve rekla

Telegraf 11.07.2024
Preporučujemo. Voditeljka jutarnjeg programa na Pink televiziji, Jovana Jeremić, uživa u strastvenoj ljubavnoj vezi sa privrednikom Draganom Stankovićem, vlasnikom lanca pekara. Jovana je sada sve iznenadila time da će ona i Dragan možda dobiti… »
Jovana Jeremić nakon vesti o trudnoći odlučila kako će joj se zvati sin: Shvatila sam da u životu ništa nije slučajno

Jovana Jeremić nakon vesti o trudnoći odlučila kako će joj se zvati sin: Shvatila sam da u životu ništa nije slučajno

Kurir 11.07.2024
Voditeljka Jovana Jeremić našla je svoju sreću pored preduzetnika Dragana Stankovića koji ima lanac pekara u svom vlasništvu. Gostujući u jednom podkastu, Jovana Jeremić nagovestila je da je trudna. Voditeljka je ipak ostala misteriozna, ostavila… »
Jovana Jeremić progovorila o trudnoći, pa otkrila kako će joj se zvati sin: "Sanjala sam ga nekoliko puta..."

Jovana Jeremić progovorila o trudnoći, pa otkrila kako će joj se zvati sin: "Sanjala sam ga nekoliko puta..."

Telegraf 11.07.2024
Preporučujemo. Voditeljka Jovana Jeremić nikada nije krila da planira da ima decu sa 14 godina starijim partnerom Draganom Stankovićem sa kojim je u srećnoj vezi. Jovana je sada nagovestila je da je trudna, ali je ipak ostala misteriozna, te sudeći… »
Jovana Jeremić trudna? Voditeljka podelila prelepe vesti sa čitavom nacijom

Jovana Jeremić trudna? Voditeljka podelila prelepe vesti sa čitavom nacijom

Kurir 11.07.2024
Voditeljka Jovana Jeremić već nekoliko meseci uživa u ljubavi da biznismenom Draganom Stankovićem. Naime, Jovana je sada iznenadila sve lepim vestima, a ona i Dragan će možda dobiti dete. Gostujući u jednom podkastu, Jovana Jeremić nagovestila je… »

Vesti dana »

Lajčak najavio posetu Beogradu

Lajčak najavio posetu Beogradu

B92 pre 58 minutajoš 12 povezanih
U Srbiji danas svežije, s kišom i pljuskovima

U Srbiji danas svežije, s kišom i pljuskovima

Politika pre 1 satjoš 12 povezanih
Siner posvetio titulu članu porodice: "Postoji život i van tenisa"

Siner posvetio titulu članu porodice: "Postoji život i van tenisa"

Sportske.net pre 33 minutajoš 11 povezanih
Đoković pao na četvrto mesto, Siner ubedljivo prvi

Đoković pao na četvrto mesto, Siner ubedljivo prvi

Sportski žurnal pre 15 minutajoš 11 povezanih