Povezane vesti

Kristina Radenković otkrila detalje ljubavi sa advokatom: „Dala sam se u akciju, dao mi je vizitkartu“

Kristina Radenković otkrila detalje ljubavi sa advokatom: „Dala sam se u akciju, dao mi je vizitkartu“

Nova 12.07.2024
Voditeljka "Slagalice" Kristina Radenković već godinama je u ljubavi sa advokatom Nikolom Radojevićem, o kojejm je sada progovorila. Kako je navela na početku, upoznala ga je sasvim slučajno, kad se najmanje nadala. Naime, u jednoj šetnji 2014… »
"Mesecima sam plakala zbog Nikole": Kristina Radenković otkrila intimne detalje iz odnosa sa verenikom: "Nikako nisam…

"Mesecima sam plakala zbog Nikole": Kristina Radenković otkrila intimne detalje iz odnosa sa verenikom: "Nikako nisam…

Blic 12.07.2024
Šarmantna voditeljka "Slagalice" Kristina Radenković već godinama je u ljubavi sa advokatom Nikolom Radojevićem, kog je upoznala sasvim slučajno, kad se najmanje nadala. Naime, u jednoj šetnji 2014. godine Kristina Radenković je upoznala čoveka… »
"Plakala sam neprestano zbog Nikole" Kristina Radenković otkrila intimne detalje sa verenikom: Nisam mogla da podnesem...

"Plakala sam neprestano zbog Nikole" Kristina Radenković otkrila intimne detalje sa verenikom: Nisam mogla da podnesem...

Kurir 12.07.2024
Voditeljka "Slagalice" Kristina Radenković već godinama je u ljubavi sa advokatom Nikolom Radojevićem, kog je upoznala sasvim slučajno, kad se najmanje nadala. Naime, u jednoj šetnji 2014. godine Kristina Radenković je upoznala čoveka svog života… »

Vesti dana »