Povezane vesti

To je naša intima i privatnost: Marija i Jovana ne kriju da uživaju zajedno, ali o svom odnosu neće da pričaju

To je naša intima i privatnost: Marija i Jovana ne kriju da uživaju zajedno, ali o svom odnosu neće da pričaju

Svet & Skandal 12.07.2024
Marija Šerifović i Jovana Pajić vratile se sa letovanja pa podelile utiske Marija Šerifović i Jovana Pajić često provode vreme zajedno, te su odlučile i da idu na letovanje sa kojeg su se upravo vratile pa su podelile utiske kada su se sinoć… »
"Marija i ja smo zajedno u ovom s***u" Jovana Pajić progovorila o odnosu sa Šerifovićkom i njenim sinom Mariom

"Marija i ja smo zajedno u ovom s***u" Jovana Pajić progovorila o odnosu sa Šerifovićkom i njenim sinom Mariom

Kurir 12.07.2024
Pevačica Jovana Pajić pojavila se u javnosti sa Marijom Šerifović, sa kojom često provodi vreme, pa su nedavno bile zajedno na odmoru u Americi. - D a, bile smo zajedno na letovanju. O tome govorimo i prikazujemo onoliko koliko je potrebno, to je… »
"Marija i ja smo zajedno u ovom: S***u" Jovana Pajić o odnosu sa Šerifovićkom i njenim sinom: "Pokazujemo ljudima koliko je…

"Marija i ja smo zajedno u ovom: S***u" Jovana Pajić o odnosu sa Šerifovićkom i njenim sinom: "Pokazujemo ljudima koliko je…

Blic 12.07.2024
Pevačica Jovana Pajić pojavila se sinoć u javnosti sa Marijom Šerifović, sa kojom često provodi vreme, pa su nedavno bile zajedno i na odmoru. - Da, bile smo zajedno na letovanju. O tome govorimo i prikazujemo onoliko koliko je potrebno, to je naša… »

Vesti dana »