Povezane vesti

Estrada raskrinkana! Zahar progovorio o breni, goci, doris, miroslavu...

Estrada raskrinkana! Zahar progovorio o breni, goci, doris, miroslavu...

Dnevnik 12.07.2024
Milutin Popović Zahar jedan je od najuspešnijih i najplodonosnijih kompozitora i violinista još iz vremena stare Jugoslavije. Tokom svoje višedecenijske karijere uradio je nebrojano hitova za pop i folk izvođače, koji se već smatraju evergrinovima… »
"Pevači su morali to da trpe, Miroslav Ilić je problematičan": Poznati kompozitor otkrio sve o estradi: Ove detalje javnost…

"Pevači su morali to da trpe, Miroslav Ilić je problematičan": Poznati kompozitor otkrio sve o estradi: Ove detalje javnost…

Blic 12.07.2024
Kompozitor Milutin Popović Zahar tokom svoje višedecenijske karijere stvorio je veliki broj hitova, a sada je otkrio koliko mu je bilo teško da sarađuje sa velikim zvezdama. "Lepu Brenu sam ja napravio iako se ona hvali da je sa neba dobila taj dar… »
"Lepu Brenu sam ja napravio, učio sam je držanju" Zahar otkrio tajne estrade: "Miroslav Ilić je problematičan"

"Lepu Brenu sam ja napravio, učio sam je držanju" Zahar otkrio tajne estrade: "Miroslav Ilić je problematičan"

Telegraf 12.07.2024
Preporučujemo. Milutin Popović Zahar jedan je od najuspešnijih i najplodonosnijih kompozitora i violinista još iz vremena stare Jugoslavije. Tokom svoje višedecenijske karijere uradio je nebrojano hitova za pop i folk izvođače, koji se već… »
Zahar raskrinkao estradu! Progovorio o breni, miroslavu, snežani, tomi.... Jedna je zbog njega plakala, drugi se napio

Zahar raskrinkao estradu! Progovorio o breni, miroslavu, snežani, tomi.... Jedna je zbog njega plakala, drugi se napio

Kurir 12.07.2024
Milutin Popović Zahar jedan je od najuspešnijih i najplodonosnijih kompozitora i violinista još iz vremena stare Jugoslavije. Tokom svoje višedecenijske karijere uradio je nebrojano hitova za pop i folk izvođače, koji se već smatraju evergrinovima… »

Vesti dana »