Povezane vesti

Ana Brnabić na Kurir TV: 9 godina ćutanja! Sarajevska elita organizovala pokušaj ubistva Vučića! Videćemo ko želi mir, a…

Ana Brnabić na Kurir TV: 9 godina ćutanja! Sarajevska elita organizovala pokušaj ubistva Vučića! Videćemo ko želi mir, a…

Kurir 12.07.2024
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić bila je gost jutarnjeg programa "Redakcija" na Kurir televiziji gde je govorila o svim važnim i aktuelnim temama. Ana Brnabić je istakla da na poušaj ubistva Aleksandra Vučića u Potočarima imamo devet… »
Biće jasno ko želi mir, a ko sukobe Brnabić za Kurir TV: Uporedite moj govor u Banjaluci i govor Bećirovića u Potočarima

Biće jasno ko želi mir, a ko sukobe Brnabić za Kurir TV: Uporedite moj govor u Banjaluci i govor Bećirovića u Potočarima

Kurir 12.07.2024
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić, gostujući u jutarnjem programu Kurir televizije "Redakcija", osvrnula se na brutalni napad Denisa Bećirovića na Republiku Srpsku, Srbiju i predsednika Aleksandra Vučića. "Dobro je da onaj ko želi, ali… »
Brnabić o litijumu Pitam opoziciju: A što ste vi bili "za" do 2012? Ko je doveo Rio Tinto? Čiji predstavnik je prodao…

Brnabić o litijumu Pitam opoziciju: A što ste vi bili "za" do 2012? Ko je doveo Rio Tinto? Čiji predstavnik je prodao…

Kurir 12.07.2024
Da li su oni doveli Rio Tinto ili mi?, pitala je predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić gostujući u jutarnjem programu "Redakcija" na Kurir televiziji. "Kada sam rekla da će Nemačka da iskopava litijum onda su mi iz opozicije rekli lažeš… »

Vesti dana »