Povezane vesti

"Strela se zaustavila na 2mm od glavne arterije" Ispovest žandarma Jevremovića: Porodica sve saznala preko medija! Kao na…

"Strela se zaustavila na 2mm od glavne arterije" Ispovest žandarma Jevremovića: Porodica sve saznala preko medija! Kao na…

Kurir 12.07.2024
Miloš Jevremović, žandarm koji je ranjen strelom tokom terorističkog napada ispred izraelske ambasade u Beogradu, opisao je kako je izgedao taj 29. jun, kada se napad desio. "Bio je to sasvim redovan dan, sve do te situacije kada se sve promenilo… »
"Zašto nisam izvadio strelu iz vrata": Žandarm detaljno o napadu vehabije! Čim sam primetio, on je odmah pucao

"Zašto nisam izvadio strelu iz vrata": Žandarm detaljno o napadu vehabije! Čim sam primetio, on je odmah pucao

Telegraf 12.07.2024
"Bilo je kao na filmu, nadam se da niko neće ovo da doživi", kaže Jevremović. Miloš Jevremović, žandarm koji je stelom ranjen tokom terorističkog napada ispred izraelske ambasade gostovao je u emisiji Jutro na TV Prva. On je opisao kako je izgedao… »
Žandarm pogođen samostrelom ispred izraelske ambasade: Ne osećam se kao heroj, samo sam radio svoj posao

Žandarm pogođen samostrelom ispred izraelske ambasade: Ne osećam se kao heroj, samo sam radio svoj posao

Euronews 12.07.2024
Žandarm Miloš Jevremović rekao je danas, povodom terorističkog napada ispred izraelske ambasade u Beogradu 29. juna kada je pogođen samostrelom u vrat, da strela nije oštetila vitalne organe, kao i da mu je to spasilo život. Jevremović je rekao da… »
Jevremović: Ne osećam se kao heroj, samo sam radio svoj posao

Jevremović: Ne osećam se kao heroj, samo sam radio svoj posao

RTV 12.07.2024
BEOGRAD - Žandarm Miloš Jevremović rekao je danas, povodom terorističkog napada ispred izraelske ambasade u Beogradu 29. juna kada je pogođen samostrelom u vrat, da strela nije oštetila vitalne organe, kao i da mu je to spasilo život. Jevremović… »
"Strela se zaustavila na dva milimetra od arterije": Miloš Jevremović otkriva detalje terorističkog napada ispred izraelske…

"Strela se zaustavila na dva milimetra od arterije": Miloš Jevremović otkriva detalje terorističkog napada ispred izraelske…

Blic 12.07.2024
Miloš Jevremović, pripadnik Žandarmerije koji je strelom ranjen tokom terorističkog napada ispred ambasade Izraela u Beogradu gostovao je u emisiji "Jutro" na TV "Prva". On je opisao kako je izgledao 29. jun, kada se napad desio. - Bio je to sasvim… »
Ranjeni žandarm Jevremović otkrio zašto nije izvadio strelu: Zaustavila se na 2 milimetra od arterije VIDEO

Ranjeni žandarm Jevremović otkrio zašto nije izvadio strelu: Zaustavila se na 2 milimetra od arterije VIDEO

B92 12.07.2024
Miloš Jevremović, žandarm koji je stelom ranjen tokom terorističkog napada ispred izraelske ambasade gostovao je u emisiji Jutro na TV Prva. On je opisao kako je izgedao taj 29. jun, kada se napad desio. "Bio je to sasvim redovan dan, sve do te… »

Vesti dana »