Povezane vesti

Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Crvena zvezda - Taljeres Kordoba

Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Crvena zvezda - Taljeres Kordoba

Telegraf 12.07.2024
Poslednji meč pred povratak u Beograd... Fudbaleri Crvene zvezde u petak od 17.00 igraju prijateljski meč protiv Taljeres Kordobe u Sankt Peterburgu. Izabranici Vladana Milojevića su prethodno osvojili turnir u ovom gradu, pošto su u finalnoj utakmici… »
Poraz zvezde na kraju priprema u Rusiji! Argentinski klub pobedio srpskog prvaka

Poraz zvezde na kraju priprema u Rusiji! Argentinski klub pobedio srpskog prvaka

Kurir 12.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezda poraženi su u poslednjem pripremnom meču u Rusiji. Bolji od crveno-belih bili su fudbaler argentinskog Taljarsa sa 1:0 (1:0). Gol odluke postigao je Martinez u 2. minutu utakmice. Posle toga bilo je dosta šansi, pre svega pred… »
Argentinac pretrčao Rodića kao da nije bio pored njega: Ovako je Taljeres šokirao Zvezdu u 2. minutu

Argentinac pretrčao Rodića kao da nije bio pored njega: Ovako je Taljeres šokirao Zvezdu u 2. minutu

Telegraf 12.07.2024
Loša reakcija defanzivaca crveno-belih. Fudbaleri Crvene zvezde doživeli su pravi šok na startu utakmice protiv argentinskog Taljeresa, pošto su već u 2. minutu primili gol. Strelac je bio Alehandro Martinez, koji je ostavljen potpuno sam u kontri… »
Crvena zvezda iz Rusije gleda ka superligi: Poziv navijačima na premijeru na Marakani, protiv Uba sledeće subote

Crvena zvezda iz Rusije gleda ka superligi: Poziv navijačima na premijeru na Marakani, protiv Uba sledeće subote

Kurir 12.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde spremaju se početak Superlige, gde prvu utakmicu igraju na Marakani 20. jula, od 20.00 časova protiv Jedinstva sa Uba. Crveno-beli privode kraju pripreme u Rusiji, pa će tako u Sankt Peterburgu danas odigrati poslednju utakmicu… »
"Klubovi, kafići, diskoteke... To me nije zanimalo": Delije posebnim rečima bivšeg vođe pozvale na Jedinstvo

"Klubovi, kafići, diskoteke... To me nije zanimalo": Delije posebnim rečima bivšeg vođe pozvale na Jedinstvo

Telegraf 12.07.2024
Crveno-beli na otvaranju nove sezone očekuju veliku podršku navijača, a tim povodom oglasile su se i najvatrenije pristalice, grupa Delije Sever" Letnja pauza se bliži kraju, i već narednog vikenda očekuje nas početak nove sezone Superlige Srbije… »

Vesti dana »