Povezane vesti
Munira Subašić: Alah će kazniti Vučića što nije bio sponzor rezolucije o Srebrenici
Politika 12.07.2024
Munira Subašić iz organizacije Majke Srebrenice uputila je niz kletvi predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću zbog toga što nije bio sponzor rezolucije o Srebrenici u Generalnoj skupštini UN. Ona je za tabloid "Danas" izjavila da "Alah treba da kazni Vučića… »
Sramotna kletva majke Srebrenice: Alah da kazni Vučića što nije bio sponzor rezolucije
B92 12.07.2024
Munira Subašić iz Majki Srebrenice dala je intervju za opozicioni list Danas u kom je govorila o Rezoluciji o Srebrenici, kritikujući Aleksandra Vučića što nije bio sponzor rezolucije. "Neka su njegova deca živa i zdrava, a on neka očekuje od Alaha… »
Munira Subašić iz Majki Srebrenice za Danas: „Neka su Vučićeva deca živa i sretna, a on neka očekuje od Alaha kaznu“
Danas 12.07.2024
“Hvala Bogu da je Rezolucija o genocidu u Srebrenici usvojena, jer, koliko god ona bila važna za nas, isto je važna i za ljude koji negiraju genocid, jer njihova djeca, obični ljudi, ne znaju pravu istinu”, ističe u razgovoru za Danas Munira Subašić… »
Vesti dana »
Građani Kragujevca prikupljali potpise za puštanje Zlatka Kokanovića iz pritvora
Radio 021 pre 3 minutajoš 41 povezana
Zapalio se bojler, sestra odmah odreagovala i uzela PP aparat: Ovo su detalji požara u čačanskom porodilištu, sve završeno za nekoliko minuta
RINA pre 4 satijoš 26 povezanih
Zašto Rusija, koja želi zadržati dobre odnose s Vašingtonom, pomaže Iranu u ciljanju američkih snaga?
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 40 povezanih
Uživo - Irance danas čeka pakao! Mediji javljaju da je Modžtaba ranjen, ubijen komandant Hezbolaha
Mondo pre 42 minutajoš 57 povezanih




