Povezane vesti

Predsednik Vučić: Mi nećemo da ratujemo protiv Bošnjaka! Ne nasedamo na provokacije! Meni se žuri da sačuvam mir!

Predsednik Vučić: Mi nećemo da ratujemo protiv Bošnjaka! Ne nasedamo na provokacije! Meni se žuri da sačuvam mir!

Kurir 12.07.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić govorio je danas o svim važnim temama za Srbiju i njene građane. Predsednik je, između ostalog, govorio o planu za uništenje Srbije gde je istakao da je cilj izazivanje sukoba i intervencija NATO… »
Vučić: Izjava Saksa o bombardovanju Srbije veoma vredna, biće tih istina sve više

Vučić: Izjava Saksa o bombardovanju Srbije veoma vredna, biće tih istina sve više

Politika 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je izjava profesora Univerziteta Kolumbija Džefri Saksa da je cilj NATO bombardovanja Srbije bio da se Srbija razbije, veoma vredna i važna izjava. "On je tu rekao jednu važnu stvar, pored… »
Obraćanje Vučića, ovako odgovara na navode da se Srbija sprema za nove ratne sukobe: Žuri mi se da sačuvam mir

Obraćanje Vučića, ovako odgovara na navode da se Srbija sprema za nove ratne sukobe: Žuri mi se da sačuvam mir

Telegraf 12.07.2024
Predsednik se obratio iz Palate Srbija. Predsednik Aleksandar Vučić obratio se javnosti iz Palate Srbija. - Vodimo veliku bitku za ispunjenje rokova vezanih za EXPO. Ne govorim samo o gradilištu, već o svim našim zadacima koji su od našu zemlju od… »
Predsednik Srbije imao važno obraćanje javnosti Vučić: Mi nećemo da ratujemo protiv Bošnjaka! Cilj je moja dehumanizacija…

Predsednik Srbije imao važno obraćanje javnosti Vučić: Mi nećemo da ratujemo protiv Bošnjaka! Cilj je moja dehumanizacija…

Dnevnik 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraćao se javnosti uživo, konferencija za novinare je završena. - Vodimo veliku bitku za ispunjenje rokova koje smo postavili za EKSPO, ne govorim samo o gradilištu EXPO, već i o svim našim zadacima i radovima… »
Ne odlučuje Munira Subašić koga će Alah da kazni

Ne odlučuje Munira Subašić koga će Alah da kazni

Politika 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je kletvu koju je njemu i njegovoj deci uputila Munira Subašić iz organizacije Majke Srebrenice. Vučić je rekao da je svima koji su pretrpeli gubitke izrazio saučešće i pružio ruku kao i da ne… »
Ana Brnabić: Munira Subašić iznela direktne pretnje Vučićevoj deci

Ana Brnabić: Munira Subašić iznela direktne pretnje Vučićevoj deci

Politika 12.07.2024
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić oglasila se na društvenim mrežama povodom kletvi koje je na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića izgovorila Munira Subašić. Kako je navela Ana Brnabić, radi se najstrašnijim pretnjama. -… »
Vučić o EXPO i Nacionalnom stadionu: "Radićemo u tri smene"; Rezerve zlata na najvišem nivou

Vučić o EXPO i Nacionalnom stadionu: "Radićemo u tri smene"; Rezerve zlata na najvišem nivou

B92 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao da je za Srbiju Ekspo od velikog značaja, kao i da radovi idu po planu. "Vodimo veliku bitku za ispunjenje rokova koje smo postavili za Ekspo. Za našu zemlju je Ekspo od velikog značaja. Uspevamo u… »
Vučić detaljno o planu napada na našu zemlju: Peta tačka - "Kraj Srbije"

Vučić detaljno o planu napada na našu zemlju: Peta tačka - "Kraj Srbije"

B92 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti i govorio o za našu zemlju bitnim političkim i ekonomskim pitanjima. Na početku obraćanja, Vučić je rekao da je sada velika potrošnja struje, što nije tipično za letnji period. "Moći ćete… »
„Ja sam žrtva, mene mrze i napadaju, a dobar sam“ + jedan morbidni preskok: Ovako je ukratko izgledala Vučićeva…

„Ja sam žrtva, mene mrze i napadaju, a dobar sam“ + jedan morbidni preskok: Ovako je ukratko izgledala Vučićeva…

Nova 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić održao je konferenciju za medije u zgradi Predsedništva u kojoj je govorio o rezervama zlata, ekonomskim planovima, izložbi EXPO, ali i o događajima u Srebrenici. Kao i mnogo puta do sad, predsednik je i ovu… »
Vučić: Rekordna potrošnja struje, država čini sve da ne bude problema sa snabdevanjem

Vučić: Rekordna potrošnja struje, država čini sve da ne bude problema sa snabdevanjem

Beta 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Beogradu da je potrošnja električne energije obara zimske rekorde i da država čini sve kako građani ne bi imali problema sa snabdevanjem strujom. "Svi rekordi potrošnje se obaraju, zimski… »
Hlađenje diže cene struje na tržištu

Hlađenje diže cene struje na tržištu

Forbes 12.07.2024
Potrošnja električne energije u Srbiji obara zimske rekorde. Država čini sve kako građani ne bi imali problema sa snabdevanjem strujom. Zbog ogromne potrošnje danas i sutra bi struja na tržištu električna energija mogla da bude najskuplja u… »
Vučić o izjavi Munire Subašić: Izjavio sam saučešće i pružio ruku: Da li će Alah ili Bog da me kazni, na Bogu je

Vučić o izjavi Munire Subašić: Izjavio sam saučešće i pružio ruku: Da li će Alah ili Bog da me kazni, na Bogu je

Blic 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je danas reči Munire Subašić, predsednice udruženja "Majke Srebrenice i Žepe". - I njoj i svima drugima koji su pretrpeli užasne gubitke u životu, nezamislive, izrazio sam saučešće, pružio ruku… »
Vučić: Rekordna potrošnja struje, država čini sve da ne bude problema sa snabdevanjem

Vučić: Rekordna potrošnja struje, država čini sve da ne bude problema sa snabdevanjem

Glas Zaječara 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Beogradu da je potrošnja električne energije obara zimske rekorde i da država čini sve kako građani ne bi imali problema sa snabdevanjem strujom. „Svi rekordi potrošnje se obaraju, zimski… »
„Ne znam zašto je morala da spominje moju decu, a za Alaha joj hvala“: Vučić reagovao na izjavu Munire Subašić za…

„Ne znam zašto je morala da spominje moju decu, a za Alaha joj hvala“: Vučić reagovao na izjavu Munire Subašić za…

Danas 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u današanjem svom obraćanju osvrnuo se na tekst u Danasu pod naslovom „Munira Subašić iz Majki Srebrenice za Danas: „Neka su Vučićeva deca živa i sretna, a on neka očekuje od Alaha kaznu“. On je rekao da… »
Vučić: Svi rekordi potrošnje struje oboreni, država čini sve da ne bude problema sa snabdevanjem

Vučić: Svi rekordi potrošnje struje oboreni, država čini sve da ne bude problema sa snabdevanjem

Danas 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Beogradu da je potrošnja električne energije obara zimske rekorde i da država čini sve kako građani ne bi imali problema sa snabdevanjem strujom. „Svi rekordi potrošnje se obaraju, zimski… »
Rekordna potrošnja struje, država čini sve da ne bude problema sa snabdevanjem

Rekordna potrošnja struje, država čini sve da ne bude problema sa snabdevanjem

Biznis.rs 12.07.2024
predsednik srbije o ogromnoj potrošnji električne energije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Beogradu da je potrošnja električne energije obara zimske rekorde i da država čini sve kako građani ne bi imali problema sa… »
Predsednik Srbije o kletvi majke Srebrenice: "Nisam razumeo zašto je morala da pominje moju decu"

Predsednik Srbije o kletvi majke Srebrenice: "Nisam razumeo zašto je morala da pominje moju decu"

B92 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić osvrnuo se na izjavu Munire Subašić iz "Majki Srebrenice", koja je kazala da će Alah da kazni Vučića. "Ja sam i gospođi Subašić i svima koji su pretrpeli gubitke, izrazio saučešće, pružio ruku. Nisamo… »
Vučić: Rekordna potrošnja struje, država čini sve da ne bude problema sa snabdevanjem

Vučić: Rekordna potrošnja struje, država čini sve da ne bude problema sa snabdevanjem

Radio sto plus 12.07.2024
“Svi rekordi potrošnje se obaraju, zimski rekordi potrošnje se obaraju. Nešto što nismo mogli da verujemo da ćemo u letnjim mesecima da trošimo mnogo više struje, ne samo mi, već ceo region i Evropa”, kazao je on na konferenciji za novinare… »
Vučić o pretnjama Munire Subašić: Izrazio sam saučešće, težu reč za majku koja je doživela takav gubitak da izgovorim…

Vučić o pretnjama Munire Subašić: Izrazio sam saučešće, težu reč za majku koja je doživela takav gubitak da izgovorim…

Kurir 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić osvrnuo se i na pretnje Munire Subašić iz "Majki Srebrenice". U intervjuu za list "Danas" iz Junajted grupe Dragana Šolaka, Munira Subašić je, između ostalog rekla da "Vučić treba da očekuje kaznu od Alaha", a… »
„Obaramo zimske rekorde u potrošnji struje“: Može li Srbija to da priušti

„Obaramo zimske rekorde u potrošnji struje“: Može li Srbija to da priušti

N1 Info 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se zbog velike vrućine, u Srbiji troši više struje nego u zimskim mesecima. „Finansijski stojimo dobro, struja se očekuje da danas i sutra bude najskuplja zbog ogromne potrošnje, zimski… »
Vučić: Radovi na EXPO i Nacionalnom stadionu u tri smene od danas, kašice za bebe lakše u Egipat

Vučić: Radovi na EXPO i Nacionalnom stadionu u tri smene od danas, kašice za bebe lakše u Egipat

Blic 12.07.2024
Vodimo veliku bitku za rokove koje smo sebi postavili za Ekspo, u najvećoj meri uspevamo zahvaljujući ogromnom trudu radnika i preduzeća, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraćajući se javnosti. Prema njegovim rečima, od danas i sutra… »
Vučić o stanju ekonomije: Dobro stojimo sa finansijama, uskoro ćete pratiti kako napreduju Ekspo i Nacionalni stadion

Vučić o stanju ekonomije: Dobro stojimo sa finansijama, uskoro ćete pratiti kako napreduju Ekspo i Nacionalni stadion

Euronews 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, u obraćanju javnosti, da će već od danas ili sutra građani moći u svakom trenutku da prate kako napreduju radovi na gradilištu za Ekspo i Nacionalni stadion, jer će biti postavljeni reflektori i… »

Vesti dana »