Povezane vesti

Mali Đilasu: Kakve demokrate, takve i demokratske tekovine koje su ostavili za sobom

Mali Đilasu: Kakve demokrate, takve i demokratske tekovine koje su ostavili za sobom

Politika 12.07.2024
Ministar finansija Siniša Mali naglasio je danas da je predsednik Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa ispratio pet tačaka koje je u obraćanju naciji izneo predsednik Aleksandar Vučić objašnjavajući šta neki priželjkuju Srbiji, ali da je… »
Vučić: Deklaracija koja je usvojena na Svesrpskom saboru ne predviđa pravo na secesiju

Vučić: Deklaracija koja je usvojena na Svesrpskom saboru ne predviđa pravo na secesiju

Politika 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da Deklaracija koja je usvojena na Svesrpskom saboru u Beogradu ne predviđa pravo na secesiju srpskog entiteta i da je neistina ako je visoki predstavnik u Bi Kristijan Šmit to izjavio. "Ja nisam… »
Mali: Srbija se konačno oporavila od postđilasovskog traumatskog sindroma

Mali: Srbija se konačno oporavila od postđilasovskog traumatskog sindroma

B92 12.07.2024
Ministar finansija Siniša Mali je na svom Fejsbuk profilu odgovorio na nedavne tvrdnje Dragana Đilasa. Njegovu objavu prenosimo u celosti: Postđilasovski traumatski sindrom Moralno sakaćenje, ekonomsko slabljenje, političko-medijska agresija… »
Đilas (SSP): Vučić je taj koji Srbiju vodi kraju

Đilas (SSP): Vučić je taj koji Srbiju vodi kraju

Beta 12.07.2024
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas tačno rekao šta se dešava Srbiji, samo je pogrešio jer je rekao da to radi neko sa strane uz ocenu da upravo Vučić i Srpska napredna… »
Čitajte u “Vestima”: Srbija ne želi rat

Čitajte u “Vestima”: Srbija ne želi rat

Vesti online 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je ocenio da je Srbija bila izložena najdirektnijim pretnjama koje su se čule tokom obeležavanja 29 godina od zločina nad Bošnjacima u Srebrenici. Naša zemlja, kako je istakao, neće nasedati na provokacije iz… »
Đilas: Moralno sakaćenje, ekonomsko slabljenje i kraj Srbije, to je na kineskoj tabli napisao Vučić

Đilas: Moralno sakaćenje, ekonomsko slabljenje i kraj Srbije, to je na kineskoj tabli napisao Vučić

Novi magazin 12.07.2024
Moralno sakaćenje, ekonomsko slabljenje Srbije, političko-medijska agresija, priželjkivanje sukoba i kraj Srbije. Ovih pet tačaka je danas na kineskoj tabli napisao Aleksandar Vučić objašnjavajući šta se dešava Srbiji. I ovoga je puta sve tačno… »
Vučić: Umesto reči pomirenja iz Srebrenice smo čuli pretnje, Srbija neće rat sa Bošnjacima

Vučić: Umesto reči pomirenja iz Srebrenice smo čuli pretnje, Srbija neće rat sa Bošnjacima

Glas Amerike 12.07.2024
BEOGRAD — Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je na konferenciji za medije u petak da se Srbija danas suočava sa brojnim političkim izazovima koje, kako je rekao - nije stvorila niti je za njih odgovorna. Istakao je i da su tokom… »
Vučić: Izloženi smo najdirektnijim pretnjama, nećemo nasesti na provokacije

Vučić: Izloženi smo najdirektnijim pretnjama, nećemo nasesti na provokacije

RTS 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u obraćanju naciji iz Palate "Srbija" da je Srbija juče bila izložena najdirektnijim pretnjama, koje su se čule tokom obeležavanja 29 godina od zločina nad Bošnjacima u Srebrenici. Poručio je da Srbija… »
Vučić o provokacijama iz BiH: Lažu i izmišljaju svakog dana, ali mi nećemo da ratujemo sa Bošnjacima

Vučić o provokacijama iz BiH: Lažu i izmišljaju svakog dana, ali mi nećemo da ratujemo sa Bošnjacima

Euronews 12.07.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija neće da naseda na provokacije koje dolaze iz BiH niti da ratuje sa Bošnjacima. "Ja vam sad otvoreno kažem - mi nećemo da ratujemo protiv vas. Možete da radite šta hoćete, možete da… »
Predsednik Vučić razotkrio plan za uništenje Srbije

Predsednik Vučić razotkrio plan za uništenje Srbije

Politika 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o planu da se sukob u Ukrajini iskoristi kako bi interesne grupe iz okruženja pokušale da se obračunaju sa Srbijom. - Mi smo pre 24 sata imali priliku da pratimo događaje u Srebrenici. I umesto da to… »
Nećemo da nasedamo na provokacije iz BiH niti da ratujemo sa Bošnjacima

Nećemo da nasedamo na provokacije iz BiH niti da ratujemo sa Bošnjacima

RTV 12.07.2024
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija neće da naseda na provokacije koje dolaze iz BiH niti da ratuje sa Bošnjacima. "Ja vam sad otvoreno kažem - mi nećemo da ratujemo protiv vas. Možete da radite šta hoćete, možete da… »
Vučić: Umesto prilike za pomirenje, obeležavanje godišnjice Srebrenice dovelo do napada na Srbiju

Vučić: Umesto prilike za pomirenje, obeležavanje godišnjice Srebrenice dovelo do napada na Srbiju

Insajder 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u petak, 12. jula da je obeležavanje 29 godina od masakra u Srebrenici, umesto da bude prilika za reči pomirenja i poštovanja prema žrtvama, dovelo do toga da su Srbija, njeni građani, srpski narod i… »
Vučić o događajima u Potočarima: Umesto da bude prilika za reči pomirenja i poštovanja, Srbija i njeni građani izloženi…

Vučić o događajima u Potočarima: Umesto da bude prilika za reči pomirenja i poštovanja, Srbija i njeni građani izloženi…

Blic 12.07.2024
Srbija se suočava sa političkim izazovima koje nije sama stvorila, niti je za njih odgovorna, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - Od početka sukoba u Ukrajini, mnogi iz okruženja su pokušali to da iskoriste protiv Srbije - rekao je on. Kako… »
„Cilj je suštinski kraj Srbije“: Vučićeva analiza govora Denisa Bećirovića

„Cilj je suštinski kraj Srbije“: Vučićeva analiza govora Denisa Bećirovića

Danas 12.07.2024
Objašnjavajući kako se sprovodi „moralno sakaćenje“ Srbije, predsednik Republike Aleksandar Vučić u današnjem obraćanju medijima istakao je Srbija dobrodošla „samo ukoliko je ekonomski razorena, unštena, politički iscepkana i podeljene… »
Vučić: Izloženi smo pretnjama, plan je uvlačenje Srbije u sukob s NATO, nećemo nasesti na provokacije

Vučić: Izloženi smo pretnjama, plan je uvlačenje Srbije u sukob s NATO, nećemo nasesti na provokacije

NIN 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pitao je šta znači implementacija Rezolucije o Srebrenici i rekao da plan nije da se obeležava godišnjica Srebrenice u Ujedinjenim nacijama, već nestanak Republike Srpske, nestanak Srbije i uvlačenje Srbije u… »
Vučić o porukama iz Srebrenice: Nedvosmisleni pozivi na sukobe ali nećemo da ratujemo s Bošnjacima

Vučić o porukama iz Srebrenice: Nedvosmisleni pozivi na sukobe ali nećemo da ratujemo s Bošnjacima

Novi magazin 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da su poruke zvaničnika BiH sa obeležavanja 29. godišnjice masakra u Srebrenici, "nedvosmisleni pozivi na rat i sukobe". U obraćanju građanima iz Palate Srbija, Vučić je kazao da Srbija neće da… »
Vučić: Mnogi u okruženju pokušali da iskoriste sukob u Ukrajini za konačni napad na Srbiju, optužuju nas da želimo rat

Vučić: Mnogi u okruženju pokušali da iskoriste sukob u Ukrajini za konačni napad na Srbiju, optužuju nas da želimo rat

Euronews 12.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao u obraćanju javnsoti da je jasno da se Srbija suočava sa brojnim političkim izazovima koje nije sama stvorila i za koje ni na koji način nije odgovorna. "Sukob na teritoriji Ukrajine od 22. februara, pre… »
Vučić: Nećemo nasesti na provokacije, mi nećemo da ratujemo protiv Bošnjaka

Vučić: Nećemo nasesti na provokacije, mi nećemo da ratujemo protiv Bošnjaka

B92 12.07.2024
Aleksandar Vučić osvrnuo se i na pretnje koje je su obeležile jučerašnji dan i godišnjicu zločina u Srebrenici. "I na jučerašnje pozive na rat, nedvosmileni pozivi na sukobe, pominjanje veliko državnih projekata, veliko-srpska deklaracija… »

Vesti dana »