Povezane vesti

Đoković: Moraću da odigram najbolje što znam da bih pobedio Alkaraza

Đoković: Moraću da odigram najbolje što znam da bih pobedio Alkaraza

Politika 12.07.2024
LONDON – Srpski teniser Novak Đoković izjavio je večeras posle plasmana u finale Vimbldona da će u nedelju morati da odigra najbolje što zna kako bi pobedio Španca Karlosa Alkaraza. Đoković je večeras u polufinalu Vimbldona pobedio Italijana… »
Sa Rolan Garosa stigla efektna poruka Novaku - na srpskom!

Sa Rolan Garosa stigla efektna poruka Novaku - na srpskom!

Sportske.net 12.07.2024
Večeras smo saznali imena finalista na ovogodišnjem Vimbldonu, a to su kao i prošle godine na istom mestu - naš Novak Đoković i Španac Karlos Alkaraz. Oni će se za titulu boriti u nedelju, Novak će pokušati da osvoji 25. grend slem trofej, od… »
Novak otkrio za koga će navijati u finalu EURA: „Ne znam koliko ću slomiti Alkarazovo srce…“

Novak otkrio za koga će navijati u finalu EURA: „Ne znam koliko ću slomiti Alkarazovo srce…“

Hot sport 12.07.2024
„Nadam se da će mi dati ovo finale koje predstoji, a nakon toga ću navijati za njega“ Novak Đoković plasirao se u finale Vimbldona! On je u polufinalu savladao Lorenca Musetija u tri seta – 6:4, 7:6 (7:2), 6:4. To znači da ćemo gledati reprizu… »
Đoković iskreno priznao koliko ga motiviše Federerov rekord: „Planiram da slomim srce Alkarazu“

Đoković iskreno priznao koliko ga motiviše Federerov rekord: „Planiram da slomim srce Alkarazu“

Nova 12.07.2024
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Vimbldona pobedom nad Lorencom Musetijem u tri seta. Putujte sigurni uz UNIQA putno osiguranje za ceo svet. Museti se solidno „potukao“ sa Đokovićem u sva tri seta, ali je na kraju izgubio… »
Kako će izgledati nova ATP lista? Novak već zaradio ''stotku''!

Kako će izgledati nova ATP lista? Novak već zaradio ''stotku''!

Sportske.net 12.07.2024
Novak Đoković i Karlos Alkaraz su danas izborili plasman u novo finale Vimbldona, gde su se i prošle godine sastali. Tada je Španac slavio sa 3:2 i osvojio pehar, pa ove godine brani 2.000 poena, dok je Novak Đoković plasmanom u finale ne samo… »
Đoković: Rekao sam da neću nastupiti ukoliko ne budem mogao da idem do kraja

Đoković: Rekao sam da neću nastupiti ukoliko ne budem mogao da idem do kraja

Sportski žurnal 12.07.2024
Moraću da odigram najbolje što znam da bih pobedio Alkarasa - naveo je Novak. Novak Đoković izjavio je posle plasmana u finale Vimbldona da će u nedelju morati da odigra najbolje što zna kako bi pobedio Španca Karlosa Alkarasa. Đoković je… »
Novak "napada" Federera: "Pritisak je veliki"

Novak "napada" Federera: "Pritisak je veliki"

B92 12.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije posle plasmana u finale Vimbldona. Novak je savladao Lorenca Muzetija rezultatom 6:4, 7:6 (2), 6:4, a za osmi trofej boriće se protiv Karlosa Alkarasa u nedelju. Ovo će mu biti… »
Nole zakazao nedeljnu „reprizu“ protiv Alkaraza i poručio: Moraću da odigram najbolje što znam da bih pobedio

Nole zakazao nedeljnu „reprizu“ protiv Alkaraza i poručio: Moraću da odigram najbolje što znam da bih pobedio

Dnevnik 12.07.2024
LONDON: Srpski teniser Novak Đoković izjavio je večeras posle plasmana u finale Vimbldona da će u nedelju morati da odigra najbolje što zna kako bi pobedio Španca Karlosa Alkaraza. Đoković je večeras u polufinalu Vimbldona pobedio Italijana… »
Informacija koja zanima celu Srbiju: Evo kada Đoković i Alkaraz igraju finale Vimbldona!

Informacija koja zanima celu Srbiju: Evo kada Đoković i Alkaraz igraju finale Vimbldona!

Hot sport 12.07.2024
Očekuje nas spektakl Novak Đoković plasirao se u finale Vimbldona! On je u polufinalu savladao Lorenca Musetija u tri seta – 6:4, 7:6 (7:2), 6:4. To znači da ćemo gledati reprizu prošlogodišnjeg finala između Đokovića i Alkaraza. Taj meč… »
Đoković: "Sirova pobeda, mogao sam bolje"

Đoković: "Sirova pobeda, mogao sam bolje"

B92 12.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković je posle pobede protiv Italijana Lorenca Muzetija istakao da je mogao mnogo bolje da odigra meč. Đoković je savladao Muzetija u tri seta i zakazao duel sa Karlosom Alkarasom u finalu Vimbldona. "Sirova pobeda. Tri… »
XII: 37 dana od operacije za 37. finale VIDEO

XII: 37 dana od operacije za 37. finale VIDEO

B92 12.07.2024
Trideset i sedam dana, toliko je prošlo od operacije kolena do meča u kom je Novak Đoković po 10. put u svojoj karijeri obezbedio finale Vimbldona. Trideset i devet, ni mesec i po, kada će u njemu igrati. Đoković je u polufinalu savladao Lorenca… »
Novakov najveći kritičar: "Niko nikada nije bio..."

Novakov najveći kritičar: "Niko nikada nije bio..."

B92 12.07.2024
Američki novinar Ben Rotenberg, koji važi za kritičara Novaka Đokovića, oduševljen je rezultatima srpskog asa. Đoković je u polufinalu Vimbldona pobedio Lorenca Muzetija i tako ušao u 10. finale na ovom turniru. To će Novaku biti 37. Grend slem… »
Sramno ponašanje Engleza: Novak Đoković se obraćao ćerki, a navijači na Vimbldonu se poneli kao divljaci (video)

Sramno ponašanje Engleza: Novak Đoković se obraćao ćerki, a navijači na Vimbldonu se poneli kao divljaci (video)

Večernje novosti 12.07.2024
Srpski teniser, Novak Đoković plasirao se u finale Vimbldona, pošto je u polufinalu pobedio italijana Lorenca Muzetija, a onda se desila jedna ružna scena. FOTO: Tanjug/AP Novak Đoković je i ovu pobedu proslavio na sada već prepoznatljiv način… »
Poznat termin finala na Vimbldonu: Evo kad se Đoković i Alkaraz bore za titulu

Poznat termin finala na Vimbldonu: Evo kad se Đoković i Alkaraz bore za titulu

Večernje novosti 12.07.2024
Srpski teniser, Novak Đoković plasirao se u finale Vimbldona pobedom nad Lorencom Musetijem rezultatom 3:0 po setovima 6:4, 7:6 (2), 6:4). FOTO: Tanjug/AP Novak Đoković će u nedelju igrati protiv Karlosa Alkaraza na londonskoj travi za 25. grend slem… »
"Nikada ga nisam video ovakvog!" Novak Đoković zapanjio Lorenca Muzetija, Italijan ostao skroz zatečen

"Nikada ga nisam video ovakvog!" Novak Đoković zapanjio Lorenca Muzetija, Italijan ostao skroz zatečen

Večernje novosti 12.07.2024
Novak Đoković i Lorenco Muzeti odigrali su vrlo zanimljivo polufinale Vimbldona, posle čega je Italijan na originalan način opisao kako je doživeo ovaj susret. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Đoković je u interesantnom duelu savladao Muzetija, kome je… »
Novakomrsci gledaju i ne veruju: Ovo što je Đoković sada uradio...

Novakomrsci gledaju i ne veruju: Ovo što je Đoković sada uradio...

Večernje novosti 12.07.2024
Novak Đoković i Lorenco Muzeti odigrali su vrlo zanimljivo polufinale Vimbldona, posle čega je Srbin ispisao novu stranicu teniske istorije. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Đoković je u interesantnom duelu savladao Muzetija, a to mu je donelo plasman u… »
Đoković oduvao Musetija za finale Vimbldona s Alkarazom: Meč obeležila nezapamćena scena i prekid

Đoković oduvao Musetija za finale Vimbldona s Alkarazom: Meč obeležila nezapamćena scena i prekid

Nova 12.07.2024
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Vimbldona pobedom nad Lorencom Musetijem u petak uveče 6:4, 7:6 (2), 6:4. Putujte sigurni uz UNIQA putno osiguranje za ceo svet. Novak će se u nedelju sa Karlosom Alkarazom boriti za svoju… »
Bravo Nole: Đoković rutinski do 10. finala Vimbldona, zakazan spektakl za Alkarazom!

Bravo Nole: Đoković rutinski do 10. finala Vimbldona, zakazan spektakl za Alkarazom!

Hot sport 12.07.2024
IDEMOOOO! Novak Đoković plasirao se u finale Vimbldona! On je u polufinalu savladao Lorenca Musetija u tri seta – 6:4, 7:6 (7:2), 6:4. To znači da ćemo gledati reprizu prošlogodišnjeg finala između Đokovića i Alkaraza, a taj meč je zakazan za… »
Novak ponovo utišao Britance, pa poručio: Bombe lete iznad moje glave, a ja sanjam da sam na Vimbldonu!

Novak ponovo utišao Britance, pa poručio: Bombe lete iznad moje glave, a ja sanjam da sam na Vimbldonu!

Hot sport 12.07.2024
„Rekao sam mnogo puta, Vimbldon je ispunjenje snova za mene da ga osvojim“ Novak Đoković plasirao se u finale Vimbldona! On je u polufinalu savladao Lorenca Musetija u tri seta – 6:4, 7:6 (7:2), 6:4.To znači da ćemo gledati reprizu… »
Đoković u finalu Vimbldona: Vreme za reprizu sa Alkarazom

Đoković u finalu Vimbldona: Vreme za reprizu sa Alkarazom

Euronews 12.07.2024
Srpski teniser, Novak Đoković savladao je italijanskog igrača Lorenca Muzetija sa 3:0 u setovima (6:4, 7:6, 6:4) nakon skoro tri sata igre, i tako sebi ostvario prolazak u finale Vimbldona, gde ga očekuje ponovni susret sa španskim predstavnikom… »
Novak ponovo "svirao violinu" - imao je poruku i za publiku VIDEO

Novak ponovo "svirao violinu" - imao je poruku i za publiku VIDEO

B92 12.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković je u 10. finalu Vimbldona, a pobedu u polufinalu je proslavio na prepoznatljiv način. Đoković je savladao Italijana Lorenca Muzetija sa 3:0 u setovima i zakazao duel sa španskim teniserom Karlosom Alkarasom u finalu… »
Đoković oborio rekord Federera i Nadala

Đoković oborio rekord Federera i Nadala

B92 12.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković pokazao je još jednom kontinuitet dobrih rezultata. Novak je trijumfom nad Lorencom Muzetije od 3-0 obezbedio plasman u finale Vimbldona, jubilarno deseto. Tako je uspeo da i u 16. sezoni u karijeri stigne bar do jednog… »
Đoković na Vimbldonu kao nigde drugo FOTO

Đoković na Vimbldonu kao nigde drugo FOTO

B92 12.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković je upisao 97. pobedu na Vimbldonu i tako oborio sopstveni rekord. Đoković je na putu do finala, koje je zakazao sa Karlosom Alkarasom uspeo da savlada Italijana Lorenca Muzetija sa 3:0 u setovima. Ujedno, to mu je bila 97… »
Federer i Nadal plaču: Đoković uradio ono što njih dvojica sada mogu samo da sanjaju

Federer i Nadal plaču: Đoković uradio ono što njih dvojica sada mogu samo da sanjaju

Večernje novosti 12.07.2024
Srpski teniser, Novak Đoković pokazao je još jednom kontinuitet dobrih rezultata. FOTO: Tanjug/AP Srpski teniser, Novak Đoković plasirao se u finale Vimbldona, pošto je u polufinalu pobedio italijana Lorenca Muzetija rezultatom 3:0 po setovima 6:4… »
Novak "slomio" žilavog Muzetija za finale Vimbldona!

Novak "slomio" žilavog Muzetija za finale Vimbldona!

B92 12.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković pobedio je Lorenca Muzetija u polufinalu Vimbldona rezultatom 3-0 u setovima. Đoković je 10. finale ovog turnira i meč sa Karlosom Alkarasom u nedelju, zakazao trijumfom od 6:4, 7:6 (2), 6:4. Muzeti, kome je ovo najbolji… »
Meč Đokovića i Muzetija već ušao u istoriju

Meč Đokovića i Muzetija već ušao u istoriju

B92 12.07.2024
Susret Novaka Đokovića i Lorenca Muzetija sam po sebi je istorijski kada je jedan parametar u pitanju. Govorimo o najvećoj razlici u godinama u jednom polufinalnom meču Vimbldona u Open eri. Đoković ima 37 godina i 53 dana, a Muzeti 22 godine i 133… »
Bruka i sramota! Ovo su hiljade navijača na Vimbldonu uradile Novaku Đokoviću nakon što ih je prozvao za bahatost

Bruka i sramota! Ovo su hiljade navijača na Vimbldonu uradile Novaku Đokoviću nakon što ih je prozvao za bahatost

Večernje novosti 12.07.2024
Novak Đoković i Holger Rune su u ponedeljak odigrali osminu finala Vimbldona, a taj duel obeležilo je i nesportsko ponašanje dela navijača. Njima se Nole posebno posvetio u govoru sa Centralnog terena, a to je izazvalo brojne reakcije. Možda i… »
„Neću da se izvinjavam što se divim Novaku“: Čuveni britanski novinar otkrio nešto što niko nije znao o Đokoviću…

„Neću da se izvinjavam što se divim Novaku“: Čuveni britanski novinar otkrio nešto što niko nije znao o Đokoviću…

Nova 12.07.2024
Ono što je Novak Đoković uradio na ovogodišnjem Vimbldonu, ali i ono što je radio pre povrede na Rolan Garosu dovelo ga je na nove visine. Sada se sve češće njegovo ime pominje uz Majkl Džordana. Putujte sigurni uz UNIQA putno osiguranje za ceo… »
VIDEO Đoković zaplakao pred svima zbog dede: Dao mu novac kad je bilo najpotrebnije i naučio ga ključnu lekciju

VIDEO Đoković zaplakao pred svima zbog dede: Dao mu novac kad je bilo najpotrebnije i naučio ga ključnu lekciju

Nova 12.07.2024
Poseban čovek u životu Novaka Đokovića bio je deda Vladimir (kog je uvek oslovljavao sa đed) i koji je mnogo uticao na njega. To se nije promenilo ni godinama nakon njegove smrti. Putujte sigurni uz UNIQA putno osiguranje za ceo svet. Poseban čovek… »
Novinar Tajmsa o sukobu između vimbldonske publike i srpskog tenisera: Neću da se izvinjavam što se divim Đokoviću

Novinar Tajmsa o sukobu između vimbldonske publike i srpskog tenisera: Neću da se izvinjavam što se divim Đokoviću

Danas 12.07.2024
Nakon što je Novak Đoković po završetku meča sa Holgerom Runeom pozdravio publiku sa već čuvenim „laku noć“ čini se da se mediji i teniska javnost sve više trude da razumeju odnos srpskog tenisera prema publici i neke njegove gestove u… »
Đokovića pogledala "sreća"

Đokovića pogledala "sreća"

B92 12.07.2024
I to baš u pravom trenutku - kada je briga uoči i tokom Vimbldona bilo zaista mnogo. Pre nešto više od mesec dana, Novak je operisao koleno u Parizu, a ovog petka igra polufinale Vimbldona protiv Lorenca Muzetija. Kada je izašla vest da se povukao sa… »

Vesti dana »