Povezane vesti

Rekla mu je da će se brzo vratiti i nestala: Vesna Zmijanac je živela sa ovim moćnikom – nudio joj je svet na dlanu, ali…

Rekla mu je da će se brzo vratiti i nestala: Vesna Zmijanac je živela sa ovim moćnikom – nudio joj je svet na dlanu, ali…

Nova 12.07.2024
Pevačica Vesna Zmijanac u mladosti je važila za jednu od najlepših žena domaće javne scene, a njen ljubavni život oduvek je intrigirao javnost. Vesna Zmijanac u svojoj autobiografiji „Kad zamirišu jorgovani“ otkrila je detalje ljubavi sa… »
"Rekla sam mu: Vratiću se brzo, vratila sam se nakon 15 godina" Vesna Zmijanac volela moćnika iz beča, a javnost nije znala…

"Rekla sam mu: Vratiću se brzo, vratila sam se nakon 15 godina" Vesna Zmijanac volela moćnika iz beča, a javnost nije znala…

Kurir 12.07.2024
Mnogi veruju da se o ljubavnom životu Vesne Zmijanac zna sve, muđutim, ona je svojevremeno otkrila da je bila u vezi sa uspešnim, poslovnim čovekom, a da javnost u to nije bila upućena. U tom periodu dogodila se ljubav između Zmijančeve i Petera… »
Ovaj moćnik je bio velika ljubav Vesne Zmijanac: Zbog nje je okrenuo leđa porodici, živeli su u Beču, a zbog jedne stvari…

Ovaj moćnik je bio velika ljubav Vesne Zmijanac: Zbog nje je okrenuo leđa porodici, živeli su u Beču, a zbog jedne stvari…

Blic 12.07.2024
Pevačica Vesna Zmijanac u mladosti je važila za jednu od najlepših žena domaće javne scene, a njen ljubavni život oduvek je intrigirao javnost. Vesna Zmijanac u svojoj autobiografiji "Kad zamirišu jorgovani" otkrila je detalje ljubavi sa moćnikom… »

Vesti dana »