Povezane vesti
Đurić: Bećirovićev plan za rušenje Dejtona neće uspeti
Euronews 12.07.2024
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić saopštio je da današnji "etnonacionalistički traktat Denisa Bećirovića" samo potvrđuje teze o postojanju plana da se po svaku cenu destabilizuje region i istakao da Bećirović treba da ostavi Bosnu i… »
Đurić: Bećirović da ostavi Bosnu na miru, njegov plan za rušenje Dejtona neće uspeti
RTV 12.07.2024
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Marko Đurić saopštio je da današnji "etnonacionalistički traktat Denisa Bećirovića" samo potvrđuje teze o postojanju plana da se po svaku cenu destabilizuje region i istakao da Bećirović treba da ostavi Bosnu… »
Vesti dana »
![Trampov ultimatum: Američki predsednik preti otkazivanjem primirja u Gazi: "Oslobodite taoce ili će pakao zavladati!](https://nstatic.net/404/38955404znkfxz.jpg)
Trampov ultimatum: Američki predsednik preti otkazivanjem primirja u Gazi: "Oslobodite taoce ili će pakao zavladati!
Blic pre 1 satjoš 8 povezanih
![Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“](https://nstatic.net/854/38953854zfbuzc.jpg)
Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
![Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu](https://nstatic.net/495/38954495ockpzf.jpg)
Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu
Danas pre 2 satajoš 2 povezane
![Vučić o blokadama: Nanose štetu građanima i razaraju ekonomiju, ali studenti nisu budale](https://nstatic.net/665/38953665juozlo.jpg)
Vučić o blokadama: Nanose štetu građanima i razaraju ekonomiju, ali studenti nisu budale
Danas pre 8 satijoš 1 povezana