Povezane vesti

Jake reči čuvenog hrvatskog trenera o Srbiji pred Olimpijske igre

Jake reči čuvenog hrvatskog trenera o Srbiji pred Olimpijske igre

Nova 13.07.2024
Košarkaši Srbije savladali su Francusku 79:67 u prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za Olimpijske igre, a taj trijumf privukao je dosta pažnje širom sveta, pa se posle utakmice oglasio i čuveni košarkaški stručnjak i selektor Brazila, Aco… »
Čuveni hrvat oduševljen orlovima: „Utakmica je pokazala neverovatnu moć košarkaša Srbije!“

Čuveni hrvat oduševljen orlovima: „Utakmica je pokazala neverovatnu moć košarkaša Srbije!“

Hot sport 13.07.2024
Oglasio se Aco Petrović Košarkaši Srbije savladali su reprezentaciju Francuske u prvom pripremnom meču otvorenom za javnost pred OI 2024 – 79:67 Pružili su Orlovi sjajnu partiju, a jedan od onih koji je pomno pratio, jeste i selektor Brazila… »
''Gledao sam ih pažljivo...'' Aco Petrović odušvljen igrom Srbije protiv Francuske

''Gledao sam ih pažljivo...'' Aco Petrović odušvljen igrom Srbije protiv Francuske

Večernje novosti 13.07.2024
Legendarni košarkaš i brat pokojnog Dražena Petrovića, Aco Petrović, ostao je impresioniran igrom Srbije u prijateljskom meču protiv Francuske. Aco Petrović foto: N.Paraušić - Gledao sam pažljivo utakmicu Francuska - Srbija, jer su nam Francuzi… »
"Gledao sam zbog Francuske, a video sam neverovatnu moć Srbije"

"Gledao sam zbog Francuske, a video sam neverovatnu moć Srbije"

B92 13.07.2024
Selektor reprezentacije Brazila Aleksandar Petrović impresioniran je igrom srpskih košarkaša u prijateljskoj utakmici protiv Francuza. Pešićev tim je opravdao epitet viceprvaka sveta, Jokić zvanje najboljeg igrača planete, Bogdan svoj šuterski… »
Aco Petrović gledao Srbiju: "Neverovatna moć..."

Aco Petrović gledao Srbiju: "Neverovatna moć..."

Sportske.net 13.07.2024
Aleksandar Petrović će biti učesnik Olimpijskih igara. Hrvatski stručnjak je nedavno postao trener reprezentacije Brazila sa kojom je uspeo da se plasira na OI, a sinoć je sa velikom pažnjom gledao utakmicu reprezentacije Srbije. Razlog je -… »

Vesti dana »