Povezane vesti

Vučić: Sa Al Sisijem o rezoluciji o Srebrenici i o KiM

Vučić: Sa Al Sisijem o rezoluciji o Srebrenici i o KiM

Politika 13.07.2024
KAIRO – Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je sa predsednikom Egipta Abdelom Fatahom al Sisijem razgovarao o rezoluciji o Srebrenici, kao i o Kosovu i Metohiji i istakao da je za nas važno da gradimo budućnost i da Egipat… »
Vučić: Sa Al Sisijem o rezoluciji o Srebrenici i o KiM

Vučić: Sa Al Sisijem o rezoluciji o Srebrenici i o KiM

Vesti online 13.07.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je sa predsednikom Egipta Abdelom Fatahom al Sisijem razgovarao o rezoluciji o Srebrenici, kao i o Kosovu i Metohiji i istakao da je za nas važno da gradimo budućnost i da Egipat doživljavamo kao… »
Vučić: Saradnja sa Egiptom velika šansa za srpsku poljoprivredu

Vučić: Saradnja sa Egiptom velika šansa za srpsku poljoprivredu

Novi magazin 13.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je večeras za RTS izjavio da je srećan zbog potpisivanja sporazuma o slobodnoj trgovini jer on predstavlja veliku šansu za srpsku poljoprivredu, a dodao je da Srbija i Egipat imaju istovetan odnos prema sukobu u… »
Vučić: "Al Sisi inicirao razgovor o rezoluciji o Srebrenici i KiM"

Vučić: "Al Sisi inicirao razgovor o rezoluciji o Srebrenici i KiM"

B92 13.07.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je sa predsednikom Egipta Abdelom Fatahom al Sisijem razgovarao o rezoluciji o Srebrenici, kao i o Kosovu i Metohiji. On je istakao da je za nas važno da gradimo budućnost i da Egipat doživljavamo… »
Vučić za RTS: Sporazum sa Egiptom velika prilika, posao države da poljoprivrednicima obezbedi ravnopravne uslove

Vučić za RTS: Sporazum sa Egiptom velika prilika, posao države da poljoprivrednicima obezbedi ravnopravne uslove

RTS 13.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom zvanične posete Egiptu rekao za RTS da je srećan zbog potpisivanja sporazuma o slobodnoj trgovini i istakao da je posao države da obezbedi poljoprivrednicima ravnopravne uslove. Naveo je kako Srbija i… »
Vučić o Muniri Subašić: Bilo bi me sramota da bilo šta loše kažem za nekoga ko je izgubio svoje najbliže

Vučić o Muniri Subašić: Bilo bi me sramota da bilo šta loše kažem za nekoga ko je izgubio svoje najbliže

N1 Info 13.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je "potpuno jasno" da je mirno reagovao na izjavu majke Srebrenice Munire Subašić, ne optužujući nikoga ni za šta. Predsednica Udruženja „Majke enklave Srebrenica i Žepa“ Munira Subašić… »
Vučić: Jasno odakle vetrovi duvaju, ali mora se izbeći sukob

Vučić: Jasno odakle vetrovi duvaju, ali mora se izbeći sukob

Pravda 13.07.2024
Ne možemo ni da zamislimo kakva bi bila hajka da je neko iz Srbije za nekog od predstavnika druge države rekao 'molim Boga da ih kazne', rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarišući tekst Munire Subašić iz Majki Srebrenice za list… »
Vučić o izjavi Munire Subašić: Mirno sam reagovao, moramo da biramo reči i moramo da budemo pažljivi

Vučić o izjavi Munire Subašić: Mirno sam reagovao, moramo da biramo reči i moramo da budemo pažljivi

Blic 13.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je potpuno jasno da je mirno reagovao na izjavu predsednice udruženja "Majke Srebrenice i Žepe" Munire Subašić, ne optužujući nikoga ni za šta, i dodao da je jasno kakav se tip kampanje vodi… »
Vučić nastavio da kuka, ovog puta iz Egipta: „Nedvosmisleno je napisano da očekuju da me Alah kazni“

Vučić nastavio da kuka, ovog puta iz Egipta: „Nedvosmisleno je napisano da očekuju da me Alah kazni“

Nova 13.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u dvodnevnoj poseti Egiptu, odakle se i danas obraća javnosti. „Razgovarali smo o svim važnim geopolitičkim pitanjima, ali najkonkretnije o saradnji Srbije i Egipta. Pričali smo i o saradnji na vojnom… »
Vučić o napadima iz BiH: To samo pokazuje kakav se tip kampanje vodi

Vučić o napadima iz BiH: To samo pokazuje kakav se tip kampanje vodi

B92 13.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti iz Egipta gde boravi u dvodnevnoj poseti. Vučić se osvrnuo i na nove napade iz BiH i izjavu Munire Subašić. Predsednik Srbije je istakao da ne može ni da zamisli kakva bii hajka bila da je… »
Vučić odgovoro na napade bećirovića i subašićeve: Možete zamisliti kakva bi hajka bila da sam to rekao ja ili bilo ko iz…

Vučić odgovoro na napade bećirovića i subašićeve: Možete zamisliti kakva bi hajka bila da sam to rekao ja ili bilo ko iz…

Kurir 13.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u poseti Egiptu, odakle se obratio javnosti. Odgovarajući na pitanja novinara, Vučić je između ostalog komentarisao i kletve Munire Subašić na račun njega i njegove dece. - Moramo da biramo reči da… »
Munira Subašić uputila pismo Vučiću i Brnabić, navodi da nije pretila Vučićevoj deci

Munira Subašić uputila pismo Vučiću i Brnabić, navodi da nije pretila Vučićevoj deci

Radio sto plus 13.07.2024
“Takve konstrukcije i takvo monstruozno manipulisanje sa izjavama predsednice Udruženja ’Majke enklava Srebrenica i Žepa’, nije ništa drugo do nastavak genocidne politike iz devedesetih”, navedeno je u pismu. Dodaje se da je “jedna plemenita… »

Vesti dana »