Povezane vesti

Barbora Krejčikova je osvojila Vimbldon! Jasmina opet stala u finalu, Čehinji druga Grend slem titula u singlu

Barbora Krejčikova je osvojila Vimbldon! Jasmina opet stala u finalu, Čehinji druga Grend slem titula u singlu

Telegraf 13.07.2024
Veliki uspeh. Češka teniserka Barbora Krejčikova uspela je da dođe do svoje druge Grend slem titule u karijeri u singl konkurenciji, pošto je u velikom finalu Vimbldona slavila protiv Jasmine Paolini iz Italije sa 2:1, po setovima 6:2, 2:6, 6:4 posle… »
Šampionka Vimbldona sija do sreće: "Ovo je moj najbolji dan u karijeri"

Šampionka Vimbldona sija do sreće: "Ovo je moj najbolji dan u karijeri"

Večernje novosti 13.07.2024
Češka teniserka Barbora Krejčikova izjavila je posle osvajanja Vimblodna da je današnji dan najbolji u njenoj karijeri, kao i u njenom životu. FOTO: AP/Tanjug Krejčikova je danas u finalu Vimbldona pobedila Italijanku Jasmin Paolini rezultatom 2:1 u… »
Barbora Krejčikova osvojila vimbldon: Češka teniserka u finalu savladala Italijanku Jasmin Paolini sa 2:1 u setovima

Barbora Krejčikova osvojila vimbldon: Češka teniserka u finalu savladala Italijanku Jasmin Paolini sa 2:1 u setovima

Večernje novosti 13.07.2024
BARBORA Krejčikova nova je kraljica Vimbldona. Češka teniserka je u finalu savladala Italijanku Jasnim Paolini sa 2:1 (6:2, 2:6, 6:4). FOTO: AP/Tanjug Čehinja je krenula furiozno i za 38 minuta je dobila prvi set. Paolini se razgoropadila u drugom… »
Krejčikova posle osvajanja Vimbldona: Najbolji dan u životu

Krejčikova posle osvajanja Vimbldona: Najbolji dan u životu

Sportski žurnal 13.07.2024
Barbora Krejčikova je u finalu pobedila sedmu teniserku sveta Italijanku Džasmin Paolini posle tri seta, 6:2, 2:6, 6:4. Češka teniserka Barbora Krejčikova rekla je da joj je današnje osvajanje titule na Vimbldonu najveće dostignuće u karijeri i… »
Krejčikova posle osvajanja Vimbldona: Najbolji dan u životu

Krejčikova posle osvajanja Vimbldona: Najbolji dan u životu

Radio sto plus 13.07.2024
“Ovo je neverovatno, defenitivno je najbolji dan u mojoj teniskoj karijeri i takođe najbolji dan u mom životu. Izuzetno je teško objasniti kako se sada osećam. Niko ne veruje da sam stigla do finala i niko ne veruje da sam osvojila Vimbldon. Ja i… »
XIII: Preokretolini - misija neuspešna 2.0 VIDEO

XIII: Preokretolini - misija neuspešna 2.0 VIDEO

B92 13.07.2024
Bajka Jasmin Paolini se nastavila i na drugom Grend slemu ove sezone, ali za razliku od uobičajnih i ova je imala tužan kraj. Italijanka je suprotno očekivanjima posle finala Rolan Garosa stigla i do meča za titulu u kom je bolja od nje bila Barbora… »
Barbora Krejčikova je šampionka Vimbldona, Čehinja slavila posle velike drame

Barbora Krejčikova je šampionka Vimbldona, Čehinja slavila posle velike drame

Nova 13.07.2024
Barbora Krejčikova postala je šampionka Vimbldona nakon trijumfa protiv Jasmin Paolini i finalu sa 6:2, 2:6, 6:4. Putujte sigurni uz UNIQA putno osiguranje za ceo svet. Meč je trajao jedan sat i 58 minuta. Krejčikova je 32. teniserka sveta, dok je… »
Krejčikova osvojila titulu na Vimbldonu

Krejčikova osvojila titulu na Vimbldonu

Radio 021 13.07.2024
Češka teniserka Barbora Krejčikova osvojila je danas titulu na Vimbldonu, pošto je u finalu pobedila sedmu teniserku sveta Italijanku Jasmin Paolini posle tri seta, 6:2, 2:6, 6:4. Krejčikova, 32. teniserka sveta, pobedila je posle sat i 56 minuta i… »

Vesti dana »