Povezane vesti

ELITA 7: Anita Stanojlović u prvoj izjavi otkriva da li je očekivala titulu pobednika! (VIDEO)

ELITA 7: Anita Stanojlović u prvoj izjavi otkriva da li je očekivala titulu pobednika! (VIDEO)

Svet plus 14.07.2024
Pobednik rijalitija ELITA 7 je Anita Stanojlović, a sada je u prvoj izjavi i otkrila da li je očekivala pobedu. Iako mnogi nisu mislili da neće uspeti da stigne do finala, Anita Stanojlović uspela je da osvoji srca publike i ponese laskavu titulu… »
"Miona je kod mene u stanu u Zemunu": Ša presrećan jer je prespavala kod njega: Okrio da danas idu u Kragujevac kod njenih…

"Miona je kod mene u stanu u Zemunu": Ša presrećan jer je prespavala kod njega: Okrio da danas idu u Kragujevac kod njenih…

Blic 14.07.2024
Nenad Aleksić Ša je otkrio kako se oseća nakon finala "Zadruge 7 - Elite", pa je otkrio gde je Miona Jovanović prespavala prethodne noći. - Sada sam super, malo sam se odmorio, sve je onako kako treba da bude. Ovo je stari Ša, vraćam se sebi na… »
"Kao da sam ušao u grob, mrak, tišina, svuda naše uspomene" Ivan Marinković ne može da prežali Jeleninu prevaru: Užasno…

"Kao da sam ušao u grob, mrak, tišina, svuda naše uspomene" Ivan Marinković ne može da prežali Jeleninu prevaru: Užasno…

Kurir 14.07.2024
Rijaliti učesnik Ivan Marinković zauzeo je deveto mesto u velikom finalu "Elite", a iako je ušao sa suprugom Jelenom, iazašao je prevaren i razveden. Njega je supruga prevarila sa Urošem Rajačićem, što se otkrilo na samom kraju rijalitija, te je… »
"Da je normalna ne bi radila takve stvari": Stanislav Krofak žestoko o Mioni Jovanović i Maji Marinković: "Kajem se zbog tog…

"Da je normalna ne bi radila takve stvari": Stanislav Krofak žestoko o Mioni Jovanović i Maji Marinković: "Kajem se zbog tog…

Blic 14.07.2024
Stanislav Krofak sumirao je utiske nakon finala "Zadruge 7 elita", a za "Blic" je otkrio da se kaje zbog veze sa Majom Marinković. - U Zagrebu sam, treba da se čujem sa Pinkom oko preostalog dela isplate da se dogovorimo. U sledeću sezonu bih možda… »
"Kao da sam ušao u grob, mrak, tišina, svuda naše uspomene" Ivan Marinković sa knedlom o grlu obelodanio sve detalje: Ne…

"Kao da sam ušao u grob, mrak, tišina, svuda naše uspomene" Ivan Marinković sa knedlom o grlu obelodanio sve detalje: Ne…

Alo 14.07.2024
Ivan je priznao da li bi Jeleni pružio drugu šansu. Ivan Marinković zauzeo je deveto mesto u superfinalu Elite 7. Njegova supruga, Jelena Marinković, ga je prevarila sa Urošem Rajačićem, a Ivan je sada sumirao utiske. Na početku je otkrio kako se… »
"Stanija je kupio jahtu, kao meni avion": Aneli Ahmić urnisala Asmina, a na pomen Janjuša zaplakala u programu uživo…

"Stanija je kupio jahtu, kao meni avion": Aneli Ahmić urnisala Asmina, a na pomen Janjuša zaplakala u programu uživo…

Blic 14.07.2024
Aneli Ahmić osvojila je drugo mesto u finalu "Zadruge 7 elita" i zaradila 50.000 evra. Drugoplasirana učesnica je sada progovorila o njenom učešću ali i vezi sa Markom Janjuševićem Janjušem. - Jako sam umorna, mene nije Janjuš dovezao, a on nema… »
Ša otkrio kako je proveo noć s mionom! Danas je vozi kod roditelja, i dalje je besan na njih: Ono je bila jeftina…

Ša otkrio kako je proveo noć s mionom! Danas je vozi kod roditelja, i dalje je besan na njih: Ono je bila jeftina…

Kurir 14.07.2024
Mionu Jovanović u finalu "Zadruge 7 Elita" sačekali su roditelji koji su je odmah iskritikovali zbog ponašanja u rijalitiju i veze sa Nenadom Aleksićem Ša. Miona je po izlasku spavala kod Nenada u stanu, a reper je sada otkrio da će je danas voziti… »
"Čekam razvod, moraće da se odjavi sa moje adrese": Ivan Marinković žestoko o Jeleni i pomirenju sa njom: "Ne bih mogao da…

"Čekam razvod, moraće da se odjavi sa moje adrese": Ivan Marinković žestoko o Jeleni i pomirenju sa njom: "Ne bih mogao da…

Blic 14.07.2024
Ivan Marinković zauzeo je deveto mesto u superfinalu Elite. Njega je supruga, Jelena Marinković, prevarila sa Urošem Rajačićem, a Ivan je sada sumirao utiske i na početku otkrio kako se osećao kada je ušao u stan u kom je živeo sa Jelenom. -… »
"Ono je bila jeftina manipulacija": Nenad Aleksić Ša osuo paljbu po roditeljima Mione Jovanović nakon drame u finalu Elite…

"Ono je bila jeftina manipulacija": Nenad Aleksić Ša osuo paljbu po roditeljima Mione Jovanović nakon drame u finalu Elite…

Blic 14.07.2024
Mionu Jovanović u finalu "Zadruge 7 Elita" sačekali su roditelji koji su je odmah iskritikovali zbog ponašanja u rijalitiju i veze sa Nenadom Aleksićem Ša. Miona je po izlasku spavala kod Nenada u stanu, a reper je sada za "Blic" da će je danas… »
Nenad Aleksić Ša posle superfinala saznao za smrt bliske osobe: Reperu saopštili tužnu vest, zanameo od šoka

Nenad Aleksić Ša posle superfinala saznao za smrt bliske osobe: Reperu saopštili tužnu vest, zanameo od šoka

Kurir 14.07.2024
Nenad Aleksić Ša sinoć je napustio "Elitu", međutim po izlasku sa imanja sačekala ga je tužna vest. Kako piše Pink.rs, Nenadu Aleksiću Ša je umro jako dobar prijatelj. On je jedva smogao snage i tužnu vest potvrdio, ali nije želeo da iznosi… »
Nenad Aleksić Ša saznao za smrt bliske osobe: Po izlasku iz rijalitija mu saopštena tužna vest, nije mogao da dođe sebi

Nenad Aleksić Ša saznao za smrt bliske osobe: Po izlasku iz rijalitija mu saopštena tužna vest, nije mogao da dođe sebi

Blic 14.07.2024
Nenad Aleksić Ša sinoć je napustio "Zadrugu 7 Elita", međutim po izlasku sa imanja sačekala ga je tužna vest. Kako piše Pink.rs, Nenadu Aleksiću Ša je umro jako dobar prijatelj. On je jedva smogao snage i tužnu vest potvrdio, ali nije želeo da… »
Prvo oglašavanje nenada aleksića Ša nakon napuštanja imanja! Pretrpeo uvrede od strane Mionine porodice, pa objavio…

Prvo oglašavanje nenada aleksića Ša nakon napuštanja imanja! Pretrpeo uvrede od strane Mionine porodice, pa objavio…

Kurir 14.07.2024
Nenad Aleksić Ša i Miona Jovanović izašli su sinoć iz Elite nakon čega je palo suočavanje sa porodicama. Nakon žučnih rasprava sa roditeljima i bakom Miona je odlučila da ipak prespava kod repera, te je sa osmehom na licu izjavila da će taj… »
Prvo oglašavanje nenada aleksića Ša nakon skandala u finalu elite: Pretrpeo uvrede od Mionine porodice, objavio fotografiju…

Prvo oglašavanje nenada aleksića Ša nakon skandala u finalu elite: Pretrpeo uvrede od Mionine porodice, objavio fotografiju…

Blic 14.07.2024
Mionu Jovanović u finalu "Zadruge 7 Elita" sačekali su roditelji koji su je odmah iskritikovali zbog ponašanja u rijalitiju i veze sa Nenadom Aleksićem Ša. Roditelji su joj postavili ultimatum, ukoliko od kod Ša nakon finala, da može da zaboravi na… »
(Foto) šok potez matore i anite po izlasku iz rijalitija: Pobednica Elite najavila bivšoj ženi zabranu prilaska, a jednog se…

(Foto) šok potez matore i anite po izlasku iz rijalitija: Pobednica Elite najavila bivšoj ženi zabranu prilaska, a jednog se…

Blic 14.07.2024
Anita Stanojlović odnela je pobedu u "Zadruzi 7 elita" i kuću odnela nagradu od 100.000 evra. Anita je u rijaliti ušla sa Jovanom Tomić Matorom sa kojom je u tom trenutku bila u braku, a njih dve su nedavno potpisale papire za razvod koji su im stigli… »
ELITA 7: SRAMOTA! Miona Jovanović u finalu isponižavala porodicu! Evo šta joj je poručila baba! (VIDEO)

ELITA 7: SRAMOTA! Miona Jovanović u finalu isponižavala porodicu! Evo šta joj je poručila baba! (VIDEO)

Svet plus 14.07.2024
Miona Jovanović u rijalitiju ELITA 7, zauzela je osmo mesto, ali je nakon njenog izlaska nastao potpuni haos sa porodicom zbog Nenada Aleksića Ša. Iako je njihov odnos katastrofalan bio sedam meseci, Miona i Ša su spremni da trpe sve, kako bi dokazali… »
"Moji roditelji su bili grubi prema Ša, razočarala sam se, ni haljinu mi nisu poslali": Miona Jovanović o reperovoj bivšoj…

"Moji roditelji su bili grubi prema Ša, razočarala sam se, ni haljinu mi nisu poslali": Miona Jovanović o reperovoj bivšoj…

Blic 14.07.2024
Mionu Jovanović u finalu "Zadruge 7 Elita" sačekali su roditelji koji su je odmah iskritikovali zbog ponašanja u rijalitiju i veze sa Nenadom Aleksićem Ša. Roditelji su joj postavili ultimatum, ukoliko od kod Ša nakon finala, da može da zaboravi na… »
Kakvo iznenađenje u finalu "Elite": Maja Marinković dobila poklon vredniji od glavne nagrade pobednika, a ni ne sluti šta je…

Kakvo iznenađenje u finalu "Elite": Maja Marinković dobila poklon vredniji od glavne nagrade pobednika, a ni ne sluti šta je…

Blic 14.07.2024
U finalu "Zadruge 7 Elita", Maja Marinković zauzela je 4. mesto, a otac Radomir Marinković Taki joj je priredio iznenađenje. Naime, Taki Marinković je svoju naslednicu u studiju dočekao da poklonom. Maji je Taki kupio, ni manje ni više, nego stan… »
ELITA 7: Miona Jovanović nakon finala donela šokantnu odluku! Evo kod koga je otišla (VIDEO)

ELITA 7: Miona Jovanović nakon finala donela šokantnu odluku! Evo kod koga je otišla (VIDEO)

Svet plus 14.07.2024
U finalu rijalitija ELITA 7, Miona Jovanović ipak je odlučila da se suprotstavi roditeljima i ode u stan svog dečka Nenada Aleksića Ša. Nakon napuštanja ELITE, Ša je ušao u verbalni sukob sa Mioninom porodicom. Nakon što je izašla kao… »
"Jedva čekam da se obračunam s takijem" Stanislav saznao šta je Majin otac pričao o njemu! Rekao sam mojima da ne prilaze…

"Jedva čekam da se obračunam s takijem" Stanislav saznao šta je Majin otac pričao o njemu! Rekao sam mojima da ne prilaze…

Kurir 14.07.2024
Stanislav Krofak zauzeo je visoko 5. mesto u superfinalu najgledanijeg rijalitija "Elita". Nakon što je ušao u studio, Krofak se iznenadio kada je čuo da se njegova bivša devojka Miona Jovanović nije pozdravila sa njegovim roditeljima. On je priznao… »
Zadruga 7 Elita: Aneli Ahmić drugo mesto u finalu, Anđelo Ranković treći u rijalitiju: Evo šta se sve dešavalo u finalu

Zadruga 7 Elita: Aneli Ahmić drugo mesto u finalu, Anđelo Ranković treći u rijalitiju: Evo šta se sve dešavalo u finalu

Blic 14.07.2024
Veliko finale rijalitija Zadruga 7 Elita trajalo je cele noći a završilo se proglašenjem Anite Stanojlović kao pobedinice, i takmičarke koja je najomiljenija u narodu. Aneli Ahmić koja je u rijaliti ušla, pošto ju je partner Asmin Durdžić… »
(Paparaco) Mensur i Ša ušli U žestoku raspravu Evo šta se zapravo dešavalo iza kulisa na finalu zaduge 7 - elite" i ko je…

(Paparaco) Mensur i Ša ušli U žestoku raspravu Evo šta se zapravo dešavalo iza kulisa na finalu zaduge 7 - elite" i ko je…

Blic 14.07.2024
U finalu rijalitija "Zadruga 7 Elita" Nenad Aleksić Ša suočio se sa roditeljima svoje devojke Mione Jovanović, kada su ga oni optužili da je njihovoj ćerki naneo modrice. Naime, uživo u finalu došlo je do žestoke svađe između Nenada Aleksića… »
Miona Jovanović donela odluku: Porodica joj postavila ultimatum, ona izabrala - evo sa Kim je otišla kući nakon finala…

Miona Jovanović donela odluku: Porodica joj postavila ultimatum, ona izabrala - evo sa Kim je otišla kući nakon finala…

Blic 14.07.2024
Miona Jovanović u finalu "Elite" je zauzela osmo mesto, a prilikom izlaska sa imanja doživela je ozbiljne kritike od roditelja. Naime, Nenad Aleksić Ša suočio se sa roditeljima svoje devojke Mione Jovanović, kada su ga oni optužili da je njihovoj… »
(Video): Aneli Ahmić osvojila 2. Mesto i 50.000 evra: Otkrila šta će uraditi sa novcem, a evo da li joj je Janjuš čestitao

(Video): Aneli Ahmić osvojila 2. Mesto i 50.000 evra: Otkrila šta će uraditi sa novcem, a evo da li joj je Janjuš čestitao

Blic 14.07.2024
Aneli Ahmić osvojila je drugo mesto i zaradila 50.000 evra. Nakon finala " Zadruge 7 Elita" otkrila je šta će uraditi sa zarađenim novcem, a dotakla se i bivšeg dečka Marka Janjuševića Janjuša, koji joj, kako kaže, nije čestitao osvojeno 2… »
"Majka me je ubeđivala da je Ša loš" Prvi intervju Mione Jovanović nakon napuštanja Elite, pomenula reperovu bivšu ženu!

"Majka me je ubeđivala da je Ša loš" Prvi intervju Mione Jovanović nakon napuštanja Elite, pomenula reperovu bivšu ženu!

Kurir 14.07.2024
Pevačica Miona Jovanović, po izlasku iz rijaliti programa "Elita 7", progovorila je o svom odnosu sa Nenadom Aleksićem Ša, Stanislavom Krofakom, ali i porodicom. Miona Jovanović zauzela je osmo mesto u superfinalu rijaliti programa "Elita 7"… »
Pobednik Zadruge 7 Elite je Anita Stanojlović: Prevarila ženu, pa osvojila 100.000 evra: Anđelo je ljubi, ne pušta, sve…

Pobednik Zadruge 7 Elite je Anita Stanojlović: Prevarila ženu, pa osvojila 100.000 evra: Anđelo je ljubi, ne pušta, sve…

Blic 14.07.2024
Pobednik Zadruge 7 Elite je Anita Stanojlović, koja je kao nagradu dobila 100.000 evra. Anita Stanojlović u rijaliti "Zadruga" ušla je u braku sa Jovanom Tomić Matorom. Anitin brak sa Matorom je propao nakon što se ispostavilo da se dopisivala sa… »
"Matora će dobiti zabranu prilaska, anđelo je čovek mog života": Prvi intervju Anite Stanojlović pobednice Zadruge 7…

"Matora će dobiti zabranu prilaska, anđelo je čovek mog života": Prvi intervju Anite Stanojlović pobednice Zadruge 7…

Blic 14.07.2024
Anita Stanojlović pobednica je rijalitija "Zadruga 7 Elita". Anita nakon 10 meseci provedenih u rijalitiju osvojila 100.000 evra. Anita Stanojlović u svom intervjuu za medije, podelila je svoje prve impresije, ali i planove sa dečkom Anđelom… »
Ko je anita Stanojlović pobednica zadruge 7 elite: U rijalitiju bila intimna sa tri muškarca, udala se za ženu, Matora pukla…

Ko je anita Stanojlović pobednica zadruge 7 elite: U rijalitiju bila intimna sa tri muškarca, udala se za ženu, Matora pukla…

Blic 14.07.2024
Anita Stanojlović odnela je pobedu u rijalitiju "Zadruga 7 Elita" i osvojila 100.000 evra. Ovo nije prvo Anitino učešće u Zadruzi. Naime, ona je učestvovala i u Zadruzi 6, gde se na različite načine komentarisalo njeno ponašanje. Anita je u… »
ELITA 7: Pobednik je Anita Stanojlović! (VIDEO)

ELITA 7: Pobednik je Anita Stanojlović! (VIDEO)

Svet plus 14.07.2024
Pobednik rijalitija ELITA 7 je Anita Stanojlović! U rijalitiju ELITA 7 učestvovalo je preko 73 takmičara, koji su se deset meseci borili za nagradu od 100 hiljada evra. Anita Stanojlović uspela je da osvoji srca publike i ponese laskavu titulu… »
Prvi intervju pobednice "elite"! Anita Stanojlović van sebe od sreće: Matora će dobiti zabranu prilaska, plašim se za…

Prvi intervju pobednice "elite"! Anita Stanojlović van sebe od sreće: Matora će dobiti zabranu prilaska, plašim se za…

Kurir 14.07.2024
Anita Stanojlović pobednica je zedme sezone rijalitija "Elita". Kako i sama ističe, očekivala je da će osvojiti prvo mesto, a smatra da je to zahvaljući Anđelu Rankoviću, s kojim je stupila u odnos u rijalitiju, kada je javno prevarila suprugu… »
Evo sa Kim je Miona otišla kući! Jovanovićeva između Ša i porodice odabrala, a sa drugom stranom zauvek raskrstila!

Evo sa Kim je Miona otišla kući! Jovanovićeva između Ša i porodice odabrala, a sa drugom stranom zauvek raskrstila!

Kurir 14.07.2024
Miona Jovanović zauzela je visoko osmo mesto u velikom finalu rijalitija "Elita". Ipak, umesto da se raduje sa svim svojim najmilijima, na njoj je bio težak zadatak. naime, Mionu je porodica uslovila da bira između dečka Nenada Aleksića Ša i njih… »
Mioni majka očitala lekciju: Nakon haosa sa Ša nastavila svađu sa porodicom: Nikad napetije finale "Zadruge 7 - Elite"…

Mioni majka očitala lekciju: Nakon haosa sa Ša nastavila svađu sa porodicom: Nikad napetije finale "Zadruge 7 - Elite"…

Blic 14.07.2024
U finalu rijalitija "Zadruga 7 Elita" Nenad Aleksić Ša suočio se sa roditeljima svoje devojke Mione Jovanović, kada su ga oni optužili da je njihovoj ćerki naneo modrice. Naime, uživo u finalu došlo je do žestoke svađe između Nenada Aleksića… »
(Video) "da ja nekome pravim modrice na rukama": Ša surovo o svađi sa Mioninim roditeljima: Otkrio da li će ih tužiti

(Video) "da ja nekome pravim modrice na rukama": Ša surovo o svađi sa Mioninim roditeljima: Otkrio da li će ih tužiti

Blic 14.07.2024
U finalu rijalitija "Zadruga 7 Elita" Nenad Aleksić Ša suočio se sa roditeljima svoje devojke Mione Jovanović, kada su ga oni optužili da je njihovoj ćerki naneo modrice. Naime, U Šimanovcima je izbila svađa, a Ša je sada sumirao ovu situaciju za… »
Majka se trese od plača i stresa: Neće ćerku da zagrli, uživo svađa Mione Jovanović sa porodicom, otac zakukao: "Ko ti je…

Majka se trese od plača i stresa: Neće ćerku da zagrli, uživo svađa Mione Jovanović sa porodicom, otac zakukao: "Ko ti je…

Blic 14.07.2024
Miona Jovanović zauzela je 8. mesto u rijalitiju "Zadruga 7 Elita", a njena porodica joj je po izlasku sve sasula u lice. - Mnogo sam ljuta na nju. Da dopustiš na televiziji ovo - rekla je Mionina majka, koja je odbila ćerkin zagrljaj. - Dobro to je… »
Miona Jovanović se suočila sa porodicom! Majka je ne prepoznaje, baka i otac striktni: Sutra će biti kasno, ti ideš sa…

Miona Jovanović se suočila sa porodicom! Majka je ne prepoznaje, baka i otac striktni: Sutra će biti kasno, ti ideš sa…

Kurir 14.07.2024
Miona Jovanović napustila je " Elitu" i konačno se suočila sa svojom porodicom, koja je došla po nju, ali izjavila da ako nakon finala ne ode sa njima kući, već nastavi vezu sa dečkom Nenadom Aleksićem Ša, da će je se odreći. Njena majka nije… »
Lepi Mića pobesneo na finalu "Zadruge 7: - Elite" Doneo važnu životnu odluku, evo šta se desilo: "Ne ulazim u sledeću…

Lepi Mića pobesneo na finalu "Zadruge 7: - Elite" Doneo važnu životnu odluku, evo šta se desilo: "Ne ulazim u sledeću…

Blic 14.07.2024
Večeras se održava superfinale rijaliti programa "Zadruga 7 elita", a pobednik će kući odneti 100.000 evra. Porodice i roditelji učesnika " Zadruge 7 - Elite" su uveliko stigli, a Lepi Mića koji je večeras zauzeo 17 mesto nije bio zadovoljan… »
Prvi susret Ša i mionine porodice! Nisu hteli ni ruku da mu pruže, majka spremila žurku kod kuće: Miona mora da odluči…

Prvi susret Ša i mionine porodice! Nisu hteli ni ruku da mu pruže, majka spremila žurku kod kuće: Miona mora da odluči…

Kurir 14.07.2024
Nenad Aleksić Ša izašao je iz "Elite". Sačekao ga je njegov otac Zoran, dok porodica njegove devojke, Mione Jovanović, nije želela ni da mu pruži ruku. - Neka odluči Miona, neću ja ništa da kažem. Ona ide sa nama, ako ode kod njega, kod nas ne… »
Na finale "Zadruge 7 - Elite" stigla velika zvezda i prijatelj Željka Mitrovića: Dušica Jakovljević odmah reagovala i…

Na finale "Zadruge 7 - Elite" stigla velika zvezda i prijatelj Željka Mitrovića: Dušica Jakovljević odmah reagovala i…

Blic 13.07.2024
Večeras se održava superfinale rijaliti programa "Zadruga 7 elita", a pobednik će kući odneti 100.000 evra. Porodice i roditelji učesnika " Zadruge 7 - Elite" su uveliko stigli, a večeras je u Šimanovce stigao i velika pevačka zvezda Oliver… »
Sa marinkovićem prevarila dečka u "parovima", a SAD i njega u "eliti": Evo ko je Jelena: Lečila se od depresije u manastiru…

Sa marinkovićem prevarila dečka u "parovima", a SAD i njega u "eliti": Evo ko je Jelena: Lečila se od depresije u manastiru…

Blic 13.07.2024
Veliko finale "Zadruge 7 Elite" održava se večeras, a njih dvadesetoro borilo se za novčanu nagradu od 100.000 evra, među njima su i supružnici Jelena i Ivan Marinković. Ivan je prvi ušao u rijaliti na samom početku, a potom je u Belu kuću stigla… »
Pokazali svoju netrpeljivost: Pogledajte kako je izgledao prvi susret oca Nenada Aleksića Ša i Mionine porodice na finalu…

Pokazali svoju netrpeljivost: Pogledajte kako je izgledao prvi susret oca Nenada Aleksića Ša i Mionine porodice na finalu…

Blic 13.07.2024
Večeras se održava superfinale rijaliti programa "Zadruga 7 elita", a pobednik će kući odneti 100.000 evra. Otac Nenada Aleksića Ša, Zoran Kiza Aleksić, stigao je kako bi sačekao svoga sina, a tom prilikom je prošao pored porodice Mione… »
Zadruga 7 Elita: Ovako funkcioniše glasanje i izbacivanje u finalu, oni su prvi napustili rijaliti

Zadruga 7 Elita: Ovako funkcioniše glasanje i izbacivanje u finalu, oni su prvi napustili rijaliti

Blic 13.07.2024
Rijaliti "Zadruga 7 Elita" večeras se završava, a publika će svog favorita dovesti do nagrade od 100.000 evra. Na izbor pobednika u rijaliti Zadruga 7 Elita utiču isključivo gledaoci, koji glasaju putem svojih telefona, tako što ukucaju redni broj… »
"Blokirao sam je i zvao policiju": Darjan otkrio kakav se skandal desio između njega i Sneže: Ona tvrdi da neće da joj da…

"Blokirao sam je i zvao policiju": Darjan otkrio kakav se skandal desio između njega i Sneže: Ona tvrdi da neće da joj da…

Blic 13.07.2024
Večeras se održava superfinale rijaliti programa "Zadruga 7 elita", a pobednik će kući odneti 100.000 evra. Porodice i roditelji učesnika " Zadruge 7 - Elite" počeli su polako da pristižu, kao i učesnici koji su takođe bili deo rijalitija, ali su… »
"Miona ne Ide na Novi Beograd": Zadrugarkina baka došla da vodi unuku kući, a repera ne želi da vidi: "ako odluči da ode ko…

"Miona ne Ide na Novi Beograd": Zadrugarkina baka došla da vodi unuku kući, a repera ne želi da vidi: "ako odluči da ode ko…

Blic 13.07.2024
Večeras se održava superfinale rijaliti programa "Zadruga 7 elita", a pobednik će kući odneti 100.000 evra. Porodice i roditelji učesnika " Zadruge 7 - Elite" počeli su polako da pristižu, a mi smo intervjuisali babu Mione Jovanović, koja nam je… »
Željko Mitrović stigao na finale "Zadruge 7: - Elite" Snimao se u Šimanovcima, pa se javno obratio ovom porukom (Video)

Željko Mitrović stigao na finale "Zadruge 7: - Elite" Snimao se u Šimanovcima, pa se javno obratio ovom porukom (Video)

Blic 13.07.2024
Večeras se održava superfinale rijaliti programa "Zadruga 7 elita", a pobednik će kući odneti 100.000 evra. Pred sam početak finalne noći "Zadruge 7 - Elite", oglasio se Željko Mitrović i to direktno sa velelepnog imanja u Šimanovcima i pokazao… »
Otac Nenada Aleksića Ša na finalu "Zadruge 7 - Elite" doneo lepe vesti za sina: Zoran otkrio kako će se ponašati prema…

Otac Nenada Aleksića Ša na finalu "Zadruge 7 - Elite" doneo lepe vesti za sina: Zoran otkrio kako će se ponašati prema…

Blic 13.07.2024
Večeras se održava superfinale rijaliti programa "Zadruga 7 elita", a pobednik će kući odneti 100.000 evra. Porodice i roditelji učesnika " Zadruge 7 - Elite" počeli su polako da pristižu, a među prvima došao je otac Nenada Aleksića Ša, Zoran… »

Vesti dana »