Povezane vesti

Ivan zvao policiju na finalu Elite? Žana ga napala, njen bivši muž mu zapretio, reagovalo obezbeđenje

Ivan zvao policiju na finalu Elite? Žana ga napala, njen bivši muž mu zapretio, reagovalo obezbeđenje

Telegraf 14.07.2024
Preporučujemo. Ivan Marinković došao je u veliki sukob sa Žanom Omnijom, nakon čega je reagovalo i obezbeđenje. Intervjuu Marinkovića u jednom trenutku prekinula je Žana Omnija, kada je nastao haos između nje, Marinkovića i Žaninog bivšeg… »
ELITA 7: Ivan Marinković dobija ozbiljne pretnje! Plašim se!

ELITA 7: Ivan Marinković dobija ozbiljne pretnje! Plašim se!

Svet plus 14.07.2024
Elita 7 je završena, a rijaliti se izgleda nastavlja punom parom. Ivan Marinković dobija ozbiljne pretnje i tvrdi da se plaši jer je u pitanju, kako on kaže kriminalac. Ivan Marinković zauzeo je deveto mesto u superfinalu "Elite 7".Njegova supruga… »
"Sve ću da sklonim slike, neću spavati u našoj spavaćoj sobi": Ivan Marinković pokazao stan u kojem je živeo sa Jelenom…

"Sve ću da sklonim slike, neću spavati u našoj spavaćoj sobi": Ivan Marinković pokazao stan u kojem je živeo sa Jelenom…

Blic 14.07.2024
Ivan Marinković osvojio je 9. mesto u rijalitiju "Zadruga 7 Elita". Ivana je supruga Jelena Marinković prevarila u rijalitiju sa Urošem Rajčetićem, a sada je Ivan za domaće medije otvorio vrata svog doma u kojem trenutno sam živi. Zadrugar je… »
Ivan Marinković nakon finala elite završio u policiji: Šok! Otkrio detalje, pa spomenuo sina Željka: "Probaću da smirim…

Ivan Marinković nakon finala elite završio u policiji: Šok! Otkrio detalje, pa spomenuo sina Željka: "Probaću da smirim…

Blic 14.07.2024
Ivan Marinković sumirao je utiske za "Blic" nakon završetka "Zadruge 7 elita". Kako je istakao, nakon finala bio je u policiji, a evo šta je rekao za sina Željka Kulića. - Bio sam jutros u policiji, prijavio sam Žaninog muža za pretnje. Sada će… »
Ivan Marinković iz "elite" odmah u policiju! Rijaliti učesnik otkrio detalje: Sada će nadležni organi raditi svoj posao!

Ivan Marinković iz "elite" odmah u policiju! Rijaliti učesnik otkrio detalje: Sada će nadležni organi raditi svoj posao!

Kurir 14.07.2024
Ivan Marinković nakon izlaska iz rijalitija je odmah otišao u policiju, tvrde domaći mediji. Kako je priznao i sam, on je odmah podneo krivičnu prijavu, te čeka ishod. - Bio sam jutros u policiji, prijavio sam Žaninog muža za pretnje. Sada će… »
"Osećam se kao kreten" Uroš Rajačić sačekao Jelenu nakon ispadanja i otvorio dušu: Postoji mogućnost...

"Osećam se kao kreten" Uroš Rajačić sačekao Jelenu nakon ispadanja i otvorio dušu: Postoji mogućnost...

Kurir 14.07.2024
Uroš Rajačić pojavio se sinoć na finalu "Elite", a po završetku on je pričao o Jeleni Marinković i njihovom odnosu. Kako je Uroš istakao sve vreme mu stižu poruke da su se Ivan i Jelena sve dogovorili i da su njega uvukli u celu priču. - Na sve… »
(Video): "Video sam da su pričali da nemaju honorare. Postoji mogućnost da je sve ovo dogovor": Uroš Rajačić o Jeleni i…

(Video): "Video sam da su pričali da nemaju honorare. Postoji mogućnost da je sve ovo dogovor": Uroš Rajačić o Jeleni i…

Blic 14.07.2024
Uroš Rajačić pojavio se sinoć na finalu "Zadruge 7 elita", a po završetku on je pričao o Jeleni Marinković i njihovom odnosu. Kako je Uroš istakao za "Blic", na sve strane mu šalju poruke da su se Ivan i Jelena sve dogovorili i da su njega uvukli… »
(Video) "rekao je da će da me ubije, idem odmah u policiju": Ivanu Marinkoviću pretili u finalu Elite: "Ako mi se nešto…

(Video) "rekao je da će da me ubije, idem odmah u policiju": Ivanu Marinkoviću pretili u finalu Elite: "Ako mi se nešto…

Blic 14.07.2024
Sinoć se održalo superfinale rijaliti programa "Zadruga 7 elita", a u jednom momentu izbila je žestoka svađa između Ivana Marinkovića, Žane Omnije i njenog bivšeg muža Bobanca. Ivan je za "Blic" otkrio da mu je Žanin bivši muž pretio i da će… »
Prijava policiji na finalu "elite"! Studiom odzvanjaju pretnje, Ivan Marinković: "Žanim muž mi je rekao da će me odrati kao…

Prijava policiji na finalu "elite"! Studiom odzvanjaju pretnje, Ivan Marinković: "Žanim muž mi je rekao da će me odrati kao…

Kurir 14.07.2024
Intervjuu Ivana Marinkovića u jednom trenutku prekinula je Žana Omnija, kada je nastao haos između nje, Marinkovića i Žaninog bivšeg muža Bobanca. Nakon svađe, Ivan je poručio da će prijaviti pretnje koje su mu navodno upućene. - Haos se desio… »
(Video) Prijava policiji na finalu zadruge 7 elite: Pretnje i psovke u "Zadruzi 7 Eliti", Ivan Marinković: "Žanim muž mi je…

(Video) Prijava policiji na finalu zadruge 7 elite: Pretnje i psovke u "Zadruzi 7 Eliti", Ivan Marinković: "Žanim muž mi je…

Blic 14.07.2024
Intervjuu Ivana Marinkovića u jednom trenutku prekinula je Žana Omnija, kada je nastao haos između nje, Marinkovića i Žaninog bivšeg muža Bobanca. Nakon svađe, Ivan je poručio da će prijaviti pretnje koje su mu navodno upućene. - Haos se desio… »
Uhvatila ga za... Žana prekinula intervju ivana marinkovića i nasrnula na njega: Skandal kakav se ne pamti, uključio se i…

Uhvatila ga za... Žana prekinula intervju ivana marinkovića i nasrnula na njega: Skandal kakav se ne pamti, uključio se i…

Kurir 14.07.2024
Ivan Marinković nakon izlaska iz rijalitija nastavio je sa nizanjem skandala, te u toku intervjua ušao u žučnu raspravu sa starletom Žanom Omniom. - Verujem da smo idealizovali. Ja sam od nje pravio damu, ali očigledno se pokazalo da ona to nije… »
(Video) Mazili smo se, nismo se ljubili: Uroš Rajačić se pere od Jelene nakon javne prevare u Eliti, otkrio detalje odnosa…

(Video) Mazili smo se, nismo se ljubili: Uroš Rajačić se pere od Jelene nakon javne prevare u Eliti, otkrio detalje odnosa…

Blic 13.07.2024
Rijaliti Zadruga 7 Elita, završava se tako što je imanje u Šimanovcima potresao nevođeni skandal. Jelena Marinković, prevarila je supruga Ivana Marinkovića sa Urošem Rajačićem koji se sad pere od odnosa sa njom. Kako je rekao za "Blic" njegov… »

Vesti dana »