Povezane vesti

Stoltenberg potvrdio da podržava ukrajinske napade na ciljeve na ruskoj teritoriji

Stoltenberg potvrdio da podržava ukrajinske napade na ciljeve na ruskoj teritoriji

Politika 14.07.2024
NjUJORK – Odlazeći generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da podržava napade Odbrambenih snaga Ukrajine na vojne objekte na teritoriji Rusije. ''Moj stav je da nema sumnje da Ukrajina ima pravo da napada legitimne vojne ciljeve na… »
NATO dao "zeleno svetlo": Napadajte Rusiju

NATO dao "zeleno svetlo": Napadajte Rusiju

Pravda 14.07.2024
Odlazeći generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da podržava napade Odbrambenih snaga Ukrajine na vojne objekte na teritoriji Rusije. On je primetio da uprkos tome što zemlje članice NATO-a postavljaju različita ograničenja… »
Rat - dan 872: Zelenski razočaran; Uništeni su

Rat - dan 872: Zelenski razočaran; Uništeni su

B92 14.07.2024
Rat u Ukrajini - 872. dan. Žestoke borbe vode se u oblasti Hersona, Harkova i Nikopolja. Pukovnik SBU u ostavci Oleg Starikov smatra da bi glavni okršaj u Ukrajini mogao da se odigra krajem leta. Ukrajinski šef diplomatije Dmitro Kuleba naveo je da… »
UKRAJINSKA KRIZA: Stoltenberg potvrdio da podržava ukrajinske napade na ciljeve na ruskoj teritoriji

UKRAJINSKA KRIZA: Stoltenberg potvrdio da podržava ukrajinske napade na ciljeve na ruskoj teritoriji

RTV 14.07.2024
KIJEV, MOSKVA - Rat u Ukrajini ušao je u 872. dan. Odlazeći generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da podržava napade Odbrambenih snaga Ukrajine na vojne objekte na teritoriji Rusije. ''Moj stav je da nema sumnje da Ukrajina ima… »
Stoltenberg potvrdio da podržava ukrajinske napade na ciljeve na ruskoj teritoriji

Stoltenberg potvrdio da podržava ukrajinske napade na ciljeve na ruskoj teritoriji

Vesti online 14.07.2024
Odlazeći generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da podržava napade Odbrambenih snaga Ukrajine na vojne objekte na teritoriji Rusije. – Moj stav je da nema sumnje da Ukrajina ima pravo da napada legitimne vojne ciljeve na teritoriji… »
NATO dao "zeleno svetlo": Napadajte Rusiju

NATO dao "zeleno svetlo": Napadajte Rusiju

B92 14.07.2024
Odlazeći generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da podržava napade Odbrambenih snaga Ukrajine na vojne objekte na teritoriji Rusije. On je primetio da uprkos tome što zemlje članice NATO-a postavljaju različita ograničenja… »
Stoltenberg podržava ukrajinske napade na ciljeve na ruskoj teritoriji: Ukrajina ima pravo na samoodbranu

Stoltenberg podržava ukrajinske napade na ciljeve na ruskoj teritoriji: Ukrajina ima pravo na samoodbranu

Euronews 14.07.2024
Odlazeći generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da podržava napade Odbrambenih snaga Ukrajine na vojne objekte na teritoriji Rusije. "Moj stav je da nema sumnje da Ukrajina ima pravo da napada legitimne vojne ciljeve na teritoriji… »
Legalno je, raspalite? Stoltenberg o udarima na Rusiju

Legalno je, raspalite? Stoltenberg o udarima na Rusiju

Alo 14.07.2024
Odlazeći generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da podržava napade Odbrambenih snaga Ukrajine na vojne objekte na teritoriji Rusije. - Moj stav je da nema sumnje da Ukrajina ima pravo da napada legitimne vojne ciljeve na teritoriji… »
Jens Stoltenberg potvrdio da podržava ukrajinske napade na ciljeve na ruskoj teritoriji

Jens Stoltenberg potvrdio da podržava ukrajinske napade na ciljeve na ruskoj teritoriji

Telegraf 14.07.2024
Odlazeži gensek NQATO je objasnio da su ukrajinske snage i prethodno izvodile udare iza konvencionalne linije fronta na ruske ciljeve koji se nalaze na ukrajinskom tlu. Odlazeći generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da podržava… »

Vesti dana »