Povezane vesti

Isplivala prepiska anđele i njenog rođenog brata: Nakon što je izbačena iz kuće usledio novi debakl: "Izgubila si…

Isplivala prepiska anđele i njenog rođenog brata: Nakon što je izbačena iz kuće usledio novi debakl: "Izgubila si…

Kurir 14.07.2024
Tokom emisije "Finalna izbacivanja" , Anđela Šparavalo otkrila je šokantne detalje susreta sa porodicom, tj. majkom Aleksandrom i ocem Aleksandrom otkako je napustila "Elitu", ističući da su je ucenili da govori loše o Bojani Pavlović. Kako je… »
Anđelu Šparavalo izbacili iz kuće, otac pretio da će je ubiti, a sad isplivala prepiska sa bratom: "Izgubila si porodicu"…

Anđelu Šparavalo izbacili iz kuće, otac pretio da će je ubiti, a sad isplivala prepiska sa bratom: "Izgubila si porodicu"…

Blic 14.07.2024
Tokom sinoćnje emisije "Finalna izbacivanja", Anđela Šparavalo otkrila je šokantne detalje susreta sa porodicom zbog njene veze sa Bojanom Pavlović. Anđela je otkrila da joj je otac rekao da će je ubiti ako se bude vratila kući, a sada je za… »
"Majka me je počupala, otac rekao da će me ubiti": Anđela Šparavalo na finalu "Zadruge 7 Elite" došla da sačeka Bojanu…

"Majka me je počupala, otac rekao da će me ubiti": Anđela Šparavalo na finalu "Zadruge 7 Elite" došla da sačeka Bojanu…

Blic 14.07.2024
Tokom sinoćnje emisije "Finalna izbacivanja", Anđela Šparavalo otkrila je šokantne detalje susreta sa porodicom, tj. majkom Aleksandrom i ocem Aleksandrom otkako je napustila "Elitu", ističući da su je ucenili da govori loše o Bojani Pavlović… »

Vesti dana »