Povezane vesti

Nemanja Stojić očekuje veliku podršku navijača protiv Jedinstva u prvom kolu suprelige: Zvezdaši su se uželeli fudbala…

Nemanja Stojić očekuje veliku podršku navijača protiv Jedinstva u prvom kolu suprelige: Zvezdaši su se uželeli fudbala…

Dnevnik 14.07.2024
Fudbaler Crvene zvezde Nemanja Stojić rekao je danas da očekuje da će navijači crveno-belih u subotu doći u velikom broju na utakmicu prvog kola Superlige Srbije protiv Jedinstva sa Uba koja se igra na stadionu "Rajko Mitić". Stojić, koji se u… »
Stojićevi prvi utisci: ‘Izuzetan je osećaj ponovo biti u Crvenoj zvezdi!’

Stojićevi prvi utisci: ‘Izuzetan je osećaj ponovo biti u Crvenoj zvezdi!’

Hot sport 14.07.2024
Mnogo se očekuje od njega. Reprezentativac Srbije i letnje pojačanje Crvene zvezde – Nemanja Stojić se zbog učešća na Evropskom prvenstvu kasnije priključio ekipi, ali se već na samom početku odlično uklopio i potvrdio da će biti veliko… »
Stojić: Zvezdaši su se uželeli fudbala, očekujemo ih na Marakani

Stojić: Zvezdaši su se uželeli fudbala, očekujemo ih na Marakani

B92 14.07.2024
Fudbaler Crvene zvezde Nemanja Stojić rekao je da očekuje da će navijači crveno-belih u subotu doći u velikom broju na utakmicu prvog kola Superlige Srbije. Šampion igra protiv Jedinstva sa Uba koja na stadionu "Rajko Mitić", a susret počinje u 20… »
Stojić: Cilj Liga šampiona

Stojić: Cilj Liga šampiona

Sportski žurnal 14.07.2024
"Zvezdaši su se uželeli fudbala, očekujemo ih na Marakani" Fudbaler Crvene zvezde Nemanja Stojić rekao je danas da očekuje da će navijači crveno-belih u subotu doći u velikom broju na utakmicu prvog kola Super lige Srbije protiv Jedinstva sa Uba… »
Nemanja Stojić: "Svima sam hvalio Luku Ilića, znao sam da ću se vratiti u Zvezdu"

Nemanja Stojić: "Svima sam hvalio Luku Ilića, znao sam da ću se vratiti u Zvezdu"

Sportske.net 14.07.2024
Štoper Crvene zvezde i reprezentativac Srbije Nemanja Stojić pričao je za zvanični sajt kluba o svom povratku i o tome kako se navikava na novu-staru sredinu. Stojić je pojačao Crvenu zvezdu ovog leta iz TSC, a u međuvremenu je postao i… »
"Uželeli su se fudbala, čekamo ih na marakani": Stojić pred duel sa ekipom Jedinstva

"Uželeli su se fudbala, čekamo ih na marakani": Stojić pred duel sa ekipom Jedinstva

Večernje novosti 14.07.2024
Fudbalska Superliga Srbije počinje u petak, branilac titule Crvena zvezda prvu utakmicu igraće u subotu od 20 časova na svom terenu protiv debitanta Jedinstva sa Uba. FOTO: FK Crvena zvezda Reprezentativac Srbije i letnje pojačanje Crvene zvezde… »

Vesti dana »