Povezane vesti

''Mi smo iz Srbije, znamo kako je tokom rata'' Žarko Lazetić stigao u Izrael, predstavljen u novom klubu

''Mi smo iz Srbije, znamo kako je tokom rata'' Žarko Lazetić stigao u Izrael, predstavljen u novom klubu

Večernje novosti 14.07.2024
Doskorašnji trener TSC-a iz Bačke Topole, Žarko Lazetić, preuzeo je Makabi iz Tel Aviva a a sada je zvanično predstavljen u izraelskom velikanu. FOTO: M. Vukadinović - Hvala na dobrodošlici, veoma sam uzbuđen što sam deo ovako velikog kluba. Moja… »
Lazetić stigao u Izrael: ‘Mi smo iz Srbije i znamo kako je tokom rata!’

Lazetić stigao u Izrael: ‘Mi smo iz Srbije i znamo kako je tokom rata!’

Hot sport 14.07.2024
Nadamo se okončanju rata. Srpski trener Žarko Lazetić ovog leta je napustio TSC i preselio se u Izrael, gde je preuzeo ekipu Makabija iz Tel Aviva. Po dolasku u Tel Aviva, Žarko je za medije rekao: – Hvala na dobrodošlici, veoma sam uzbuđen što… »
Lazetić se predstavio Izraelcima pred borbu za trofej: "Mi Srbi znamo šta je ratno stanje..."

Lazetić se predstavio Izraelcima pred borbu za trofej: "Mi Srbi znamo šta je ratno stanje..."

Sportske.net 14.07.2024
Makabi iz Tel Aviva okončao je pripreme u Poljskoj gde je ostvario dve pobede i jedan remi bez primljenog gola pod vođstvom novog trenera Žarka Lazetića. Ekipa se vratila u Izrael gde je čeka Superkup Izraela protiv imenjaka iz Petah Tikve, a srpski… »

Vesti dana »