Povezane vesti
Latinović: Vučićeva poseta Egiptu ima za cilj da pokrije naše delikatne odnose u regionu
Radio 021 14.07.2024
Nekadašnja ambasadorka Srbije Branka Latinović ocenila je da se poseta predsednika Srbije Aleksandra Vučića Egiptu realizuje u trenutku kada su odnosi u regionu delikatni. Kako navodi, posebno su delikatni odnosi Srbije sa Bosnom i Hercegovinom, a… »
Branka Latinović: Nije pitanje da li je poseta Egiptu neophodna, nego zašto sada
N1 Info 14.07.2024
Nekadašnja ambasadorka Srbije Branka Latinović ocenila je da se poseta predsednika Srbije Aleksandra Vučića Egiptu realizuje u trenutku kada su odnosi u regionu delikatni, posebno Srbije sa Bosnom i Hercegovinom, i kada Beograd nema čime posebno da se… »
Latinović: Vučićeva poseta Egiptu ima za cilj da pokrije naše delikatne odnose u regionu
Danas 14.07.2024
Poseta predsednika Aleksandra Vučića Egiptu realizuje se u trenutku kada su naši odnosi u regionu delikatni, posebno sa Bosnom i Hercegovinom, a nemamo čime posebno da se pohvalimo našim napretkom na evropskom putu. Stoga ta poseta ima za cilj da pokrije… »
Vesti dana »
Studenti i građani ispred Fakulteta dramskih umetnosti na godišnjicu napada: U toku 16 minuta tišine, sledi protestna šetnja FOTO
Nova pre 11 minutajoš 20 povezanih
Hladno i oblačno vreme sa kišom i snegom u Srbiji 22. novembra 2025.
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 22 povezane
Vučić: Amerikanci da bi dali licencu NIS-u žele da vide ceo ugovor, to nije moguće za pet dana
Beta pre 16 minutajoš 14 povezanih
Kantone za Euronews Srbija o mirovnom planu za Ukrajinu: "Čini se kao beleška olovkom na papiru"
Euronews pre 1 satjoš 15 povezanih
The Guardian: U Moskvu narednih dana stiže grupa američkih generala
Pravda pre 2 satajoš 18 povezanih



