Povezane vesti

Srbijo ponosi se Novakom: Đoković otkrio šta je rekao Kejt Midlton koja se bori sa opakom bolešću!

Srbijo ponosi se Novakom: Đoković otkrio šta je rekao Kejt Midlton koja se bori sa opakom bolešću!

Kurir 14.07.2024
Najbolji srpski teniser Novak Đoković poražen je od Karlosa Alkaraza. u finalu Vimbldona rezultatom 3:0 u setovima. Ono što je obeležilo ovo finale jeste i dolazak princeze od Velsa, Kejt Midlton, koja se po prvi put pojavila na jednom javnom… »
Alkaraz "kosi" Đokovićevu glavu kosilicom: Skandalozna karikatura Marke, zgroženi čak i Španci

Alkaraz "kosi" Đokovićevu glavu kosilicom: Skandalozna karikatura Marke, zgroženi čak i Španci

Telegraf 14.07.2024
Čuveni španski list se propisno obrukao. Novak Đoković je poražen od Karlosa Alkaraza u finalu Vimbldona, pa je i u reprizi prošlogodišnjeg finala došao do trofeja i svoje četvrte Grend slem titule. Španci su bili u euforiji, jer su posle… »
Surova istina Radeta Bogdanovića posle finala Eura: "Znam da nas ovo sve boli zbog Novaka Đokovića..."

Surova istina Radeta Bogdanovića posle finala Eura: "Znam da nas ovo sve boli zbog Novaka Đokovića..."

Telegraf 14.07.2024
Jake reči komentatora RTS-a. Fudbaleri Španije pobedili su Englesku sa 2:1 u finalu Evropskog prvenstva, čime su upotpunili fenomenalan dan za španski sport, jer je prethodno Karlos Alkaraz došao do titule na Vimbldonu savladavši Novaka Đokovića u… »
Ove momente niste mogli da vidite u prenosu Vimbldona: Đokovićev naklon zbog kog je dobio aplauz je početak

Ove momente niste mogli da vidite u prenosu Vimbldona: Đokovićev naklon zbog kog je dobio aplauz je početak

City magazine 14.07.2024
Na ovogodišnjem finalu Vimbldona, teniski svet je svedočio iznenađujućem ishodu kada je mladi španski teniser, Karlos Alkaraz, trijumfovao nad Novakom Đokovićem. Na „Centralnom terenu“, atmosfera je bila puna uzbuđenja i emocija dok su se… »
Novak se oglasio i na Instagramu! Nole otkrio kako se oseća, pa poslao poruku Alkarazu!

Novak se oglasio i na Instagramu! Nole otkrio kako se oseća, pa poslao poruku Alkarazu!

Kurir 14.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković poražen je od Karlosa Alkaraza 3:0 u finalu Vimbldona i nije uspeo da osvoji 25.titulu na Grend slemovima. Novak se nakon meča javio na Instagramu i napisao poruku u kojoj je pomenuo Alkaraza. View this post on Instagram A… »
Novak Đoković se opet oglasio nakon Vimbldona: Alkarazu poslao jednu poruku, a onda ga je Kirjos zvao na pivo!

Novak Đoković se opet oglasio nakon Vimbldona: Alkarazu poslao jednu poruku, a onda ga je Kirjos zvao na pivo!

Telegraf 14.07.2024
Veoma lepa poruka našeg tenisera. Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da dođe do još jedne Grend slem titule, pošto je u velikom finalu poražen od Karlosa Alkaraza sa 3:0, po setovima 6:2, 6:2, 7:6 nakon dva i po sata tenisa na Centralnom… »
Pogledajte kako su Alkarazu "oteli" pehar Vimbldona posle meča sa Đokovićem

Pogledajte kako su Alkarazu "oteli" pehar Vimbldona posle meča sa Đokovićem

Telegraf 14.07.2024
Zanimljiva scena nakon što je Španac pozdravio navijače. Karlos Alkaraz je odbranio titulu na Vimbldonu i pobedio je Novaka Đokovića kao i prošle godine. Postao je jedan od retkih koji je uspeo da osvoji Rolan Garos i Vimbldon u istoj godini, pa je… »
Mario Vrećo poslao moćnu poruku Novaku Đokoviću: "Ako je ceo svet protiv njega, ja sam protiv sveta..."

Mario Vrećo poslao moćnu poruku Novaku Đokoviću: "Ako je ceo svet protiv njega, ja sam protiv sveta..."

Telegraf 14.07.2024
Veoma moćne reči našeg jutjubera. Gotovo je još jedno izdanje Vimbldona, na kom je u velikom finalu poražen srpski teniser Novak Đoković od Karlosa Alkaraza sa 3:0, reklo bi se veoma lako, po setovima 6:2, 6:2, 7:6, nakon dva i po sata igre na… »
Đokovića zaprepastilo da su Englezi navijali za njega protiv Alkaraza: Poslao im poruku uz osmeh

Đokovića zaprepastilo da su Englezi navijali za njega protiv Alkaraza: Poslao im poruku uz osmeh

Telegraf 14.07.2024
Nole je bio prijatno iznenađen i nada se da će se tako i nastaviti u budućnosti. Novak Đoković je poražen u finalu Vimbldona od Karlosa Alkaraza sa 3:0, a posle meča je priznao da je Španac bio bolji i da je zasluženo pobedio. Nole je u ovom… »
Novak vrlo iskren i miran nakon duela: Razbio me je! Srbin istakao razloge poraza pa zagrmeo o smeni generacija!

Novak vrlo iskren i miran nakon duela: Razbio me je! Srbin istakao razloge poraza pa zagrmeo o smeni generacija!

Kurir 14.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković poražen je od Karlosa Alkaraza 3:0 u finalu Vimbldona. U delu konferencije za medije na srpskom jeziku, Novak je bio zamoljen da prvo prokomentariše činjenicu da je on odservirao dve duple servis greške na dve brejk… »
"Za mene je Supermen, nije sa ove planete": Karlos Alkaraz opet hvalio Novaka Đokovića posle finala Vimbldona!

"Za mene je Supermen, nije sa ove planete": Karlos Alkaraz opet hvalio Novaka Đokovića posle finala Vimbldona!

Telegraf 14.07.2024
Birane reči Karlosa Alkaraza još jednom. Španski teniser Karlos Alkaraz je došao do četvrte Grend slem titule, a druge na Vimbldonu, pošto je slavio protiv Novaka Đokovića sa 3:0, po setovima 6:2, 6:2, 7:6 nakon dva i po sata tenisa na Centralnom… »
Đoković otkrio šta je rekao Kejt Midlton dok mu je davala utešni trofej: Srbijo, budi ponosna na njega!

Đoković otkrio šta je rekao Kejt Midlton dok mu je davala utešni trofej: Srbijo, budi ponosna na njega!

Telegraf 14.07.2024
Lepe reči našeg tenisera za princezu koja se bori sa opakom bolešću. Novak Đoković je poražen u finalu Vimbldona od Karlosa Alkaraza sa 3:0 i propustio je šansu da se domogne istorijskog 25. Grend slema. Ono što je obeležilo ovo finale jeste i… »
Novak na ivici suza tokom govora! Srbin ugledao Taru i Stefana, a onda rečima koje lome i najtvrđa srca pokazao koliko mu…

Novak na ivici suza tokom govora! Srbin ugledao Taru i Stefana, a onda rečima koje lome i najtvrđa srca pokazao koliko mu…

Kurir 14.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković poražen je od Karlosa Alkaraza 3:0 u finalu Vimbldona. Nakon meča usledila je svečena dodela nagrada, a potom i govori poraženog i šampiona. Nole je pričao o svojoj deci, a u tom trenutku naš teniser je bio na ivici… »
FK Javor se šali na račun Vimbldona i njihove trave: "Bolje izgleda naš peterac..."

FK Javor se šali na račun Vimbldona i njihove trave: "Bolje izgleda naš peterac..."

Telegraf 14.07.2024
Ivanjičani na zanimlijiv način prate finale. Čitava Srbija je čekala finale Vimbldona u kom se nalazi srpski teniser Novak Đoković, koji za protivnika ima Karlosa Alkaraza, mladog Španca koji i brani titulu na ovom Grend slemu, a nakon dva seta bi… »

Vesti dana »