Povezane vesti

Tepić: Anu Brnabić treba da je sramota što opoziciji pripisuje govor mržnje i huškanje

Tepić: Anu Brnabić treba da je sramota što opoziciji pripisuje govor mržnje i huškanje

Beta 14.07.2024
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić ocenila je da je sramota što predsednica skupštine Srbije Ana Brnabić danas opoziciji pripisuje govor mržnje i huškanje, dok sa najviših državnih funkcija već godina predstavnici vlasti… »
Tepićka poručila Brnabićki: Godinama tražimo da prestanete sa progonom neistomišljenika, iskreno sam zabrinuta da Vam je…

Tepićka poručila Brnabićki: Godinama tražimo da prestanete sa progonom neistomišljenika, iskreno sam zabrinuta da Vam je…

Nova 14.07.2024
"Godinama sa najviših državnih funkcija, kao i vaš šef i SNS jurišnici, govorite da smo ološ, govn**i, šljam, bednici, protuve, bolesnici, lešinari… nacisti, ustaške sluge, izdajnici i strani plaćenici, mrzitelji Srbije i svega srpskog… »
Tepić: Anu Brnabić treba da je sramota

Tepić: Anu Brnabić treba da je sramota

Radio 021 14.07.2024
Marinika Tepić je ocenila da je sramota što predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić opoziciji pripisuje govor mržnje i huškanje, dok već godina predstavnici vlasti najstrašnije vređaju opoziciju. Potpredsednica Stranke slobode i pravde je na… »
Tepić: Anu Brnabić treba da je sramota što opoziciji pripisuje govor mržnje i huškanje

Tepić: Anu Brnabić treba da je sramota što opoziciji pripisuje govor mržnje i huškanje

Radio sto plus 14.07.2024
Tepić je na mreži Iks navela da ih jurišnici Srpske napredne stranke i najviši funkcioneri godinama nazivaju ološem, bednicima, lešinarima, nacistima, ustaškim slugama, mrziteljima Srbije i svega srpskog. “Godinama tražimo da prestanete sa… »
Tepić odgovorila Brnabić: Iskreno sam zabrinuta da Vam je razum potpuno pomućen

Tepić odgovorila Brnabić: Iskreno sam zabrinuta da Vam je razum potpuno pomućen

Novi magazin 14.07.2024
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić odgovorila je Ani Brnabić na optužbe koje je napisala na svom X profilu, a u kojima je optužila "elitu" u Srbiji i njihove "nezavisne" medije da svakodnevno promovišu laži koje spinuju. Tepić… »
Tepić odgovorila Brnabić: Iskreno sam zabrinuta da Vam je razum potpuno pomućen

Tepić odgovorila Brnabić: Iskreno sam zabrinuta da Vam je razum potpuno pomućen

N1 Info 14.07.2024
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić odgovorila je Ani Brnabić na optužbe koje je napisala na svom X profilu, a u kojima je optužila "elitu" u Srbiji i njihove "nezavisne" medije da svakodnevno promovišu laži koje spinuju. Tepić… »

Vesti dana »