Povezane vesti

Rodri je spavao u domu i vozio polovan auto, a danas je genije fudbala – ne gubi mečeve i diže trofeje

Rodri je spavao u domu i vozio polovan auto, a danas je genije fudbala – ne gubi mečeve i diže trofeje

Nova 15.07.2024
Fudbaleri Španije osvojili su titulu prvaka Evrope u nedelju uveče protiv Engleske sa 2:1, a najboljim igračem turnira proglašen je čovek koji se povredio i morao je da izađe u poluvremenu finala. Niko Vilijams i Mikel Ojarzabal su rešili meč… »
Kejnovo prokletstvo - 14 godina karijere, 0 trofeja

Kejnovo prokletstvo - 14 godina karijere, 0 trofeja

B92 15.07.2024
Engleski napadač Hari Kejn će još neko vreme morati da sačeka na trofej, pošto ni ove sezone nije uspeo da se dokopa ni jednog. Španija je savladala Englesku sa 2:1 i dokopala se šampionskog pehara na Evropskom prvenstvu, a Kejn je još jednom… »
Vilijams: Jedinstven tim, moji roditelji su patili…

Vilijams: Jedinstven tim, moji roditelji su patili…

Sport klub 15.07.2024
Niko Vilijams, najbolji igrač finala Evropskog prvenstva, kaže da je Španija pokazala da ima jedinstven tim. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Furija je pobedila Englesku sa 2:1 – Vilijams je postigao vodeći gol, izjednačio je Kol… »
Sautgejt: Španija najbolja ekipa na turniru, ponosan sam na moje igrače

Sautgejt: Španija najbolja ekipa na turniru, ponosan sam na moje igrače

Sportski žurnal 15.07.2024
Imali smo momentum na našoj strani posle izjednačenja, ali ga nismo iskoristili. Selektor Engleske Geret Sautgejt rekao je posle poraza u finalu Evropskog prvenstva. - Mislim da je Španija najbolja ekipa na turniru. Nismo dovoljno dobro kontrolisali… »
Sautgejt: Znam uzrok poraza, ne znam ostajem li

Sautgejt: Znam uzrok poraza, ne znam ostajem li

Sport klub 15.07.2024
Selektor reprezentacije Engleske Garet Sautgejt kaže da svi u zemlji treba da budu ponosni na igrače. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Albion je u finalu Evropskog šampionata izgubio od Španije sa 2:1. “Danas nismo uspeli. Nismo… »
Rodri: Ispisali smo istoriju, ali nećemo se zaustaviti

Rodri: Ispisali smo istoriju, ali nećemo se zaustaviti

Sportski žurnal 15.07.2024
Španija je osvojila titulu na Evropskom prvenstvu, u finalu u Berlinu pobedila je Englesku 2:1. Fudbalski reprezentativac Španije Rodri rekao je da je njegova ekipa večerašnjim osvajanjem Evropskog prvenstva u Nemačkoj ispisala istoriju i da je vreme… »
Rodri: Ispisali smo istoriju, ali nećemo se zaustaviti

Rodri: Ispisali smo istoriju, ali nećemo se zaustaviti

Danas 15.07.2024
Fudbalski reprezentativac Španije Rodri rekao je da je njegova ekipa osvajanjem Evropskog prvenstva u Nemačkoj ispisala istoriju i da je vreme za slavlje. „Poznajem te momke, Kol Palmer je sjajan igrač. Biće velika zvezda. Zamislite šta nas čeka… »
Kejn: Bolan poraz u finalu Evropskog prvenstva

Kejn: Bolan poraz u finalu Evropskog prvenstva

Danas 15.07.2024
Kapiten fudbalske reprezentacije Engleske Hari Kejn rekao je da je njegova ekipa propustila veliku priliku da osvoji Evropsko prvenstvo i da će poraz u finalu od Španije dugo boleti. „Ovo je propuptena prilika. Nije lako ući u finala. Morate da… »
Sautgejt: Španija je zasluženo osvojila titulu

Sautgejt: Španija je zasluženo osvojila titulu

Danas 15.07.2024
Selektor fudbalske reprezentacije Engleske Garet Sautgejt rekao je da se njegova ekipa nije imala dobar posed lopte, ali da se borila do kraja i da je Španija zasluženo pobedila u finalu Evropskog prvenstva. „Kao i uvek u ovakvim utakmicama odlučuju… »
Sautgejt: Moji igrači su bili neverovatni, veoma sam ponosan

Sautgejt: Moji igrači su bili neverovatni, veoma sam ponosan

RTS 15.07.2024
Selektor fudbalera Engleske Garet Sautgejt rekao je posle poraza u finalu Evropskog prvenstva da je Španija najbolji tim na turniru. Naglasio je da je ponosan na njegove igrače zbog svega što su pokazali u Nemačkoj. Fudbaleri Engleske poraženi su od… »

Vesti dana »