Povezane vesti

"Pretili su mi, podnela sam prijavu" Anita Stanojlović ostala bez ličnih stvari, oglasila se nakon pobede: Sramota me je!

"Pretili su mi, podnela sam prijavu" Anita Stanojlović ostala bez ličnih stvari, oglasila se nakon pobede: Sramota me je!

Kurir 15.07.2024
Anita Stanojlović odnela je pobedu u " Eliti" i osvojila nagradu od 100.000 evra, a sada je sumirala utiske. Anita je dan nakon finala otišla u policiju kako bi prijavila svoju bivšu suprugu Jovanu Tomić Matoru, a sada je rekla kako su joj i Matorine… »
Nakon što je prijavila Matoru policiji, Anita dobija pretnje od njenih drugarica: "Sramota me je celog odnosa"

Nakon što je prijavila Matoru policiji, Anita dobija pretnje od njenih drugarica: "Sramota me je celog odnosa"

Telegraf 15.07.2024
Preporučujemo. Pobednica " Elite 7" Anita Stanojlović je samo dan nakon finala otišla u policiju kako bi prijavila svoju bivšu suprugu Jovanu Tomić Matoru. Ona je u emisiji kod Dušice Jakovljević otkrila da su joj i Matorine drugarice pretile. -… »
"Pretili su mi": Anita Stanojlović otkrila sa čime se susreće nakon finala "Elite": Matoru je prijavila policiji, a evo šta…

"Pretili su mi": Anita Stanojlović otkrila sa čime se susreće nakon finala "Elite": Matoru je prijavila policiji, a evo šta…

Blic 15.07.2024
Anita Stanojlović odnela je pobedu u "Eliti" i osvojila nagradu od 100.000 evra, a sada je za "Blic" sumirala utiske. Anita je dan nakon finala otišla u policiju kako bi prijavila svoju bivšu suprugu Jovanu Tomić Matoru, a sada je rekla kako su joj i… »
Evo kako će pobednica Anita potrošiti 100.000 evra, ozbiljno je isplanirala sve: Pokreće prvi biznis

Evo kako će pobednica Anita potrošiti 100.000 evra, ozbiljno je isplanirala sve: Pokreće prvi biznis

Telegraf 15.07.2024
Preporučujemo. Nakon burnih 10 meseci, završena je " Elita", a pobedu je odnela Anita Stanojlović, osvojivši vrednu nagradu od čak 100.000 evra. Anita je u rijaliti ušla kao supruga Jovane Tomić Matore, a izašla kao devojka Anđela Rankovića… »
ELITA 7: Anita Stanojlović nakon pobede u rijalitiju završila u policiji! (VIDEO)

ELITA 7: Anita Stanojlović nakon pobede u rijalitiju završila u policiji! (VIDEO)

Svet plus 15.07.2024
Anita Stanojlović, pobednik je rijalitija ELITA 7, a gostujući u emisiji "Narod pita" otkriva, da je već prvog dana otišla u policiju. Anita, kako je i sama istakla, znala je da će pobediti u ELITI, što je javno i rekla. - U šoku sam iskreno… »
Anita će 100.000 evra uložiti u ovo! Pobednica Elite otkrila da će deo nagrade potrošiti i na Anđela! Evo šta sve planira…

Anita će 100.000 evra uložiti u ovo! Pobednica Elite otkrila da će deo nagrade potrošiti i na Anđela! Evo šta sve planira…

Kurir 15.07.2024
Pobedom u "Eliti" Anita Stanojlović osvojila je nagradu od 100.000 evra. Ona je u rijaliti ušla kao supruga Jovane Tomić Matore, a izašla kao devojka Anđela Rankovića. O bivšoj partnerki Anita ima samo loše reči da kaže, a kako je poručila u… »
Evo koliko godina ima Anita Stanojlović! Pobednica Elite 7 uprkos tome što je mlada, iza sebe ima burnu prošlost

Evo koliko godina ima Anita Stanojlović! Pobednica Elite 7 uprkos tome što je mlada, iza sebe ima burnu prošlost

Alo 15.07.2024
Ona je majka malog deteta, a od čoveka s kojim ga je dobila pobegla je jer je kako je izjavila bio nasilan prema njoj. Pobednica Elite 7 je Anita Stanojlović. Ona je nakon burnih 10 meseci odnela pobedu ove sezone i osvojila nagradu od 100.000 evra… »
Anita nakon finala završila U policiji Drama se nastavlja, otkrila sve detalje prijave

Anita nakon finala završila U policiji Drama se nastavlja, otkrila sve detalje prijave

Alo 15.07.2024
Pobednica Elite 7 otkrila sve detalje prijave. Anita Stanojlović odnela je pobedu u Eliti 7, a sinoć je kao pobednica sedme sezone gostovala u emisji "Narod pita". Anita je otkrila da je odmah tužila bivšu suprugu, Jovanu Tomić Matoru. - Nisam… »

Vesti dana »