Povezane vesti

Ivan Marinković zvao miljanu! Nakon javne prevare i drame kroz koju prolazi, on odlučio da pozove nju, šok obrt!

Ivan Marinković zvao miljanu! Nakon javne prevare i drame kroz koju prolazi, on odlučio da pozove nju, šok obrt!

Alo 15.07.2024
Marinković je takođe sumirao utiske nakon superfinala Elite 7. Ivan Marinković, koji je u finalu "Elite" zauzeo visoko deveto mesto, našao se u centru pažnje zbog preljube svoje zakonite supruge Jelene Marinković s cimerom Urošem Rajačićem, koja… »
"Uz pomoć žena"! Marinković otkrio kako je sve prebrodio: Dotakao se i Marije Kulić: "Zvao sam je zbog Željka"

"Uz pomoć žena"! Marinković otkrio kako je sve prebrodio: Dotakao se i Marije Kulić: "Zvao sam je zbog Željka"

Telegraf 15.07.2024
Preporučujemo. Ivan Marinković koji se u finalu " Elite" plasirao do visokog devetog mesta, poslednjih dana je u žiži interesovanja, jer ga je i dalje zakonita supruga, Jelena Marinković, prevarila pred kamerama sa cimerom Urošem Rajačićem. Sada… »
Jelena otkrila sve o odnosu sa Marinkovićem, pomenula i Uroša: "Sve mi je jasno, nema vremena za poruku..."

Jelena otkrila sve o odnosu sa Marinkovićem, pomenula i Uroša: "Sve mi je jasno, nema vremena za poruku..."

Telegraf 15.07.2024
Samo nedelju dana pred kraj " Elite" Jelena Marinković, prevarila je supruga Ivan Marinkovića, sa cimerom Urošem Rajačićem. Sada je Jelena otkrila da li se čula sa Ivanom. - Nismo se čuli nas dvoje do sada, čuo se sa mojom drugaricom u vezi… »
Jelena se nije iselila, verujem da neće! Ivan Marinković šokirao izjavom, otkrio šta se dešava nakon javne prevare

Jelena se nije iselila, verujem da neće! Ivan Marinković šokirao izjavom, otkrio šta se dešava nakon javne prevare

Alo 15.07.2024
Marinković je otkrio i šta mu okruženje govori nakon što je javno prevaren. Ivan Marinković nekoliko dana pre finala Elite doživeo je šok kada je saznao da ga je supruga, Jelena Marinković, prevarila sa cimerom Urošem Rajačićem. Ivan je nakon… »
Jelena priznala da je u kontaktu sa ivanom marinkovićem! Otkrila sadržaj poruka koje joj je slao nakon finala, evo gde sada…

Jelena priznala da je u kontaktu sa ivanom marinkovićem! Otkrila sadržaj poruka koje joj je slao nakon finala, evo gde sada…

Alo 15.07.2024
Priznaje da se čula sa suprugom. Jelena Marinković našla se u centru skandala kada je samo nekoliko dana pre finala priznala da je prevarila supruga Ivana Marinkovića sa cimerom Urošem Rajačićem. Dva dana nakon završetka rijalitija, Jelena je… »
Šok fotke Jelene Marinković iz prošlosti Ovako je Ivanova supruga nekada izgledala, potpuno neprepoznatljiva!

Šok fotke Jelene Marinković iz prošlosti Ovako je Ivanova supruga nekada izgledala, potpuno neprepoznatljiva!

Alo 15.07.2024
Ivan i Jelena upoznali su se u Parovima. Jelena Marinković našla se u centru skandala kada je samo nekoliko dana pre finala priznala da je prevarila supruga Ivana Marinkovića sa cimerom Urošem Rajačićem. Jelena Marinković javnosti je postala… »
Ovako je Jelena Marinković izgledala pre svih estetskih zahvata i veze sa Ivanom? Svetla kosa, tanke usne...

Ovako je Jelena Marinković izgledala pre svih estetskih zahvata i veze sa Ivanom? Svetla kosa, tanke usne...

Telegraf 15.07.2024
Preporučujemo. U rijalitiju " Elita" Jelena Marinković prevarila je supruga Ivana Marinkovića nakon šest godina zajedničkog života, sa cimerom Urošem Rajačićem. Jelena je postala poznata javnosti učešćem u rijalitiju "Parovi", kada je… »
"Sluđen sam, ovo nisam očekivao...": Ivan Marinković očajan nakon ulaska u stan, pa otkrio šta će prvo uraditi

"Sluđen sam, ovo nisam očekivao...": Ivan Marinković očajan nakon ulaska u stan, pa otkrio šta će prvo uraditi

Telegraf 15.07.2024
Preporučujemo. Rijaliti učesnik Ivan Marinković zauzeo je deveto mesto u superfinalu rijalitija "Elita", a napolje je izašao bez svoje supruge Jelene Ilić, koja ga je prevarila sa Urošem Rajačićem. Ivan za domaće medije otvorio je vrata svog doma… »

Vesti dana »