Povezane vesti

Luis de la Fuente: Mi smo pravi tim, šampioni Evrope

Luis de la Fuente: Mi smo pravi tim, šampioni Evrope

Politika 15.07.2024
BERLIN - Selektor fudbalske reprezentacije Španije Luis de la Fuente rekao je da je ponosan na svoju ekipu koja je postala šampion Evrope i zahvalio se navijačima na podršci. Fudbaleri Španije su sinoć osvojili Evropsko prvenstvo, pošto su u finalu… »
Sautgejt: Španija najbolja ekipa na turniru, ponosan sam na svoje igrače

Sautgejt: Španija najbolja ekipa na turniru, ponosan sam na svoje igrače

Politika 15.07.2024
BERLIN - Selektor fudbalera Engleske Geret Sautgejt rekao je posle poraza u finalu Evropskog prvenstva (1:2) da je Španija najbolji tim na turniru i dodao da je ponosan na njegove igrače za sve što su pokazali u Nemačkoj. "Mislim da je Španija… »
Englezi ipak ne praštaju: Već je spremna zamena za selektora Sautgejta?

Englezi ipak ne praštaju: Već je spremna zamena za selektora Sautgejta?

Večernje novosti 15.07.2024
Fudbalska reprezentacija Engleske ponovo je ostala bez trofeja na Evropskom prvenstvu nakon poraza od Španije 2:1 u finalu, a britanska javnost već ističe da bi selektor Geret Sautgejt mogao da napusti kormilo ove selekcije, a već se nagađa ko bi… »
Sautgejt: Španija je zasluženo osvojila titulu

Sautgejt: Španija je zasluženo osvojila titulu

Nedeljnik 15.07.2024
(Beta) – Selektor fudbalske reprezentacije Engleske Garet Sautgejt izjavio je nakon sinoćnjeg poraza u finalu Evropskog prvenstva da njegova ekipa „nije imala dobar posed lopte“, ali da se borila do kraja i da je Španija na kraju zasluženo… »
Kukurelja isprozivao Gerija Nevila posle osvajanja titule i brutalno mu odgovorio: Sve se vraća, sve se plaća

Kukurelja isprozivao Gerija Nevila posle osvajanja titule i brutalno mu odgovorio: Sve se vraća, sve se plaća

Telegraf 15.07.2024
Nije ostao nedorečen. Nisu ih stavljali u grupu od tri, četiri najveća favorita za titulu na Evropskom prvenstvu, mnogi su mislili da su premlada ekipa i da im treba još vremena za adaptaciju, ali oni su dokazali da to nije baš tako. Španija je u… »

Vesti dana »