Povezane vesti

De la Fuente: "Španija je najbolja na svetu"

De la Fuente: "Španija je najbolja na svetu"

B92 15.07.2024
Selektor fudbalske reprezentacije Španije Luis de la Fuente rekao je da je ponosan na svoju ekipu koja je postala šampion Evrope i zahvalio se navijačima na podršci. Fudbaleri Španije su sinoć osvojili Evropsko prvenstvo, pošto su u finalu pobedili… »
Čestitka FSS na španskom: "Nos vemos pronto en Belgrado!"

Čestitka FSS na španskom: "Nos vemos pronto en Belgrado!"

Sportske.net 15.07.2024
Reprezentacija Španije postala je novi prvak Evrope pošto je sinoć u finalu Evropskog prvenstva savladala ekipu Engleske u Berlinu rezultatom 2:1. Trijumf "furije" ujedno znači i da će novi šampion Evrope prvu narednu takmičarsku utakmicu igrati… »
Luis de la Fuente: Ne mogu biti srećniji, mi smo pravi tim, šampioni Evrope

Luis de la Fuente: Ne mogu biti srećniji, mi smo pravi tim, šampioni Evrope

Sportski žurnal 15.07.2024
Fudbaleri Španije su sinoć osvojili Evropsko prvenstvo, pošto su u finalu pobedili Englesku rezultatom 2:1. Selektor fudbalske reprezentacije Španije Luis de la Fuente rekao je da je ponosan na svoju ekipu koja je postala šampion Evrope i zahvalio se… »
"Ne izmišljam ja ništa što već Ne postoji" Selektor Španije surovo iskren posle osvajanja Eura: Pokušavam samo ovo!

"Ne izmišljam ja ništa što već Ne postoji" Selektor Španije surovo iskren posle osvajanja Eura: Pokušavam samo ovo!

Kurir 15.07.2024
Fudbaleri Španije postali su šampioni Evrope pošto su u borbi za trofej savladali Englesku rezultatom 2:1. Selektor "crvene furije" Luis de la Fuente nije krio oduševljenje posle osvajanja Eura. - Ne mogu biti srećniji, mi smo pravi tim, šampioni… »
Život je čudo, Ne život je lep! Dobio otkaz u trećoj ligi, pa pokazao celom svetu šta je i kako se radi posao selektora

Život je čudo, Ne život je lep! Dobio otkaz u trećoj ligi, pa pokazao celom svetu šta je i kako se radi posao selektora

Večernje novosti 15.07.2024
Selektor fudbalske reprezentacije Španije Luis de la Fuente rekao je da je ponosan na svoju ekipu koja je postala šampion Evrope i zahvalio se navijačima na podršci. Foto: AP Fudbaleri Španije su sinoć osvojili Evropsko prvenstvo, pošto su u finalu… »

Vesti dana »