Povezane vesti

Vučić: Očekivana kampanja iz regiona, obistinilo se sve što sam rekao

Vučić: Očekivana kampanja iz regiona, obistinilo se sve što sam rekao

RTS 15.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ga ne iznenađuju napadi iz regiona i da se samo dva sata nakon njegove konferencije za medije 12. jula obistinilo sve ono što je govorio i o čemu je pisao na tabli. "Očekivana kampanja, sve o čemu sam… »
Vučić optužio zemlje regiona i njihove medije za laži protiv Srbije

Vučić optužio zemlje regiona i njihove medije za laži protiv Srbije

Beta 15.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da "nema problem" da bude "gromobran" za, kako je rekao, sve udare na Srbiju. On je ponovo optužio zemlje i medije u regionu za "laži" uperene protiv Srbije. "Nemam problem da budem gromobran za sve… »
"Tako vam rade strane službe, nađu najgori ološ" Predsednik o napadima iz Sarajeva: Važno je samo da izgovoriš nešto…

"Tako vam rade strane službe, nađu najgori ološ" Predsednik o napadima iz Sarajeva: Važno je samo da izgovoriš nešto…

Kurir 15.07.2024
BEOGRAD - "Očekivana kampanja, sve o čemu sam govorio, što sam opisao i napisao. Mogli ste da vidite istinitost svake tvrdnje dva sata nakon moje konferencije. Neće se to promeniti. Nemam problem sa tim da budem gromobran za sve vrste udara na našu… »
Vučić i o sukobima unutar SNS: Za mene je nedopustivo da se javno govori o porodičnim i stranačkim temama

Vučić i o sukobima unutar SNS: Za mene je nedopustivo da se javno govori o porodičnim i stranačkim temama

Kurir 15.07.2024
BEOGRAD - "Što se tiče pitanja vezanih za sukobe unutar SNS, ja ne mogu da govorim o tome kao član stranke, mogu na forumuma stranke. Za mene je nedopustivo da se javno govori o porodičnim i stranačkim temama", bio je jasan predsednik Srbije… »
Vučić o navodima iz Sarajeva: Potvrdilo se sve što sam pisao na tabli, čitavom poretku laži se bliži kraj

Vučić o navodima iz Sarajeva: Potvrdilo se sve što sam pisao na tabli, čitavom poretku laži se bliži kraj

Euronews 15.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, odgovarajući na pitanje novinara da odgovori na navode iz Sarajeva da se on koristi propagandom rekao da je to očekivana kampanja i da da se potvrdilo sve što je govorio i sve što je pisao na tabli tokom… »

Vesti dana »