Povezane vesti

Revolucijom na Tvrđavi preko 210.000 ljudi najavilo proslavu 25 godina EXIT festivala! EXIT 2024 | Bonobo EXIT 2024 | Baby…

Revolucijom na Tvrđavi preko 210.000 ljudi najavilo proslavu 25 godina EXIT festivala! EXIT 2024 | Bonobo EXIT 2024 | Baby…

Nedeljnik 15.07.2024
„Rekli su mi da EXIT okuplja revolucionare u publici i na bini”, izjavio je Tom Morello, dodavši da je 33 godine čekao na ovaj trenutak, a njega smo čekali i mi od prvog dana Exita, jer je upravo Rage Against the Machine bio katalizator nastanka… »
VIDEO: Exit posetilo preko 210.000 ljudi, a na samom kraju najavljena proslava četvrt veka trajanja

VIDEO: Exit posetilo preko 210.000 ljudi, a na samom kraju najavljena proslava četvrt veka trajanja

Moj Novi Sad 15.07.2024
Ovogodišnje izdanje Exit festivala tokom pet dana obeležili su nastupi najvećih svetskih muzičkih zvezda – od Nultog dana u čast Nikole Tesle uz Baby Lasagnu, Buraka Yetera, Dimasha i Iniko, preko oštrih rima i elektronskih bitova koje su u prvoj… »
Zagrmela "Killing in the Name" na Exitu: Tom Morello napravio žurku na Tvrđavi

Zagrmela "Killing in the Name" na Exitu: Tom Morello napravio žurku na Tvrđavi

Telegraf 15.07.2024
Finalno veče prošlo je u znaku furioznih gitarskih rifova i neprestanih šutki uz osnivača i glavnog autora bendova Rage Against the Machine i Audioslave – Tom Morella. „Rekli su mi da EXIT okuplja revolucionare u publici i na bini”, izjavio je… »

Vesti dana »