Povezane vesti
Zbog sve više ratova i sukoba, vakcinacija dece u svetu opada
N1 Info 15.07.2024
Zbog sve većeg broja ratova i sukoba širom sveta, sve veći broj dece ne prima vakcine protiv bolesti poput difterije, tetanusa i velikog kašlja, saopštile su Ujedinjene nacije. Oko 14,5 miliona dece nije vakcinisano 2023. godine, u poređenju sa 13,9… »
Ratovi zakočili vakcinaciju: Više dece nevaksinisano prošle godine nego u 2022.
Danas 15.07.2024
Porast broja oružanih sukoba širom sveta doveo je do toga da 2023. godine više dece ostane nevakcinisano protiv bolesti kao što su difterija, tetanus i veliki kašalj (DTP) nego godinu dana ranije, mada je njihov broj manji nego tokom pandemije Kovid-19… »
Svetska zdravstvena organizacija: Vakcinacija posustaje, sve više dece u svetu bez osnovne imunizacije
Insajder 15.07.2024
Imunizacija u svetu tapka u mestu od 2023. godine, i broj nevakcinisane dece sada je globalno dodatnih 2,7 miliona manji nego pre pandemije korona virusa, saopštila je u ponedeljak 15. jula, Svetska zdravstvena organizacija (SZO) i Fond UN za decu… »
Vesti dana »

Završen protest građana Voždovca “Pamtimo! Pravda stiže”: „Performans sa sandukom usmeren prema “stranci zla”
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

Đurić u Njujorku sa Ramdinom: Intenziviranje odnosa značajno za Srbiju (foto/video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Ubistvo u Hrvatskoj: Napadač presreo žrtvu i upucao: U toku opsežna potraga za ubicom
Blic pre 32 minutajoš 2 povezane

Građanska grupa „Čisti ljudi za čist Kosjerić“ tvrdi: Milan Radoičić zastrašivao građane Kosjerića
Danas pre 2 satajoš 1 povezana