Povezane vesti

"Ivan mi se prvi javio": Jelena Marinković otkrila šta se dešava nakon prevare između nje i muža: "Uroš me je razočarao"

"Ivan mi se prvi javio": Jelena Marinković otkrila šta se dešava nakon prevare između nje i muža: "Uroš me je razočarao"

Blic 15.07.2024
Jelena Marinković prevarila je u "Eliti" Ivana Marinkovića sa Urošem Rajčićem, a sad je priznala da joj se suprug prvi javio nakon što su izašli iz rijalitija. - Nismo se čuli nas dvoje do sada, čuo se sa mojom drugaricom u vezi stvari, ona je… »
"Nije se iselila, verujem da neće": Ivan Marinković o Jeleni nakon prevare u Eliti: Njegov šok potez iznenadio sve

"Nije se iselila, verujem da neće": Ivan Marinković o Jeleni nakon prevare u Eliti: Njegov šok potez iznenadio sve

Blic 15.07.2024
Ivan Marinković doživeo je pravu dramu u rijalitiju "Zadruga 7 Elita", kada ga je supruga Jelena prevarila sa Urošem Rajačićem. Ivan je ostao da živi u stanu, a kako kaže, Jelena još uvek nije došla po svoje stvari. - Nije se iselila, verujem i… »
"Meni je sada sve jasno, neću ga zvati" Jelena Marinković prekida svaku priču sa Urošem, priznala i kako stoje stvari sa…

"Meni je sada sve jasno, neću ga zvati" Jelena Marinković prekida svaku priču sa Urošem, priznala i kako stoje stvari sa…

Kurir 15.07.2024
Samo nedelju dana pred kraj "Elite" obelodanjena je preljuba Jelene Marinković, zbog koje će se ona i njen suprug Ivan Marinković uskoro razvesti. U jednoj od mnogobrojnih svađa bračnog para Ivan je poručio Jeleni da mu ni slučajno ne dolazi u stan… »
"Nije se iselila, verujem da neće" Ivan Marinković otkrio detalje odnosa sa Jelenom nakon izlaska iz Elite: Čuli smo se...

"Nije se iselila, verujem da neće" Ivan Marinković otkrio detalje odnosa sa Jelenom nakon izlaska iz Elite: Čuli smo se...

Kurir 15.07.2024
Ivan Marinković otkrio je za domaće medije otkrio detalje svog prvog kontakta sa još uvek zakonitom suprugom Jelenom Marinković, koja ga je u "Eliti" prevarila sa Urošem Rajačićem. Kaže da još uvek niko nije došao po Jelenine stvari. - Nije se… »

Vesti dana »