Povezane vesti

"Uzela sam svoje stvari, razočarani su i povređeni": Miona Jovanović otkrila detalje susreta sa roditeljima: "Nisam…

"Uzela sam svoje stvari, razočarani su i povređeni": Miona Jovanović otkrila detalje susreta sa roditeljima: "Nisam…

Blic 15.07.2024
Miona Jovanović u finalu "Zadruge 7 Elita" sačekali su roditelji koji su je odmah iskritikovali zbog ponašanja u rijalitiju i veze sa Nenadom Aleksićem Ša. Miona je po izlasku spavala kod Nenada u stanu, a sada je za "Blic" otkrila da je bila kod… »
"Juče je bila sa porodicom, ja sam je vozio": Prvo suočavanje Mione sa roditeljima nakon finala Elite i svađe, Ša otkrio…

"Juče je bila sa porodicom, ja sam je vozio": Prvo suočavanje Mione sa roditeljima nakon finala Elite i svađe, Ša otkrio…

Blic 15.07.2024
Miona Jovanović suočila se sa porodicom, ocem, majkom i bakom, koji su je žestoko kritikovali zbog burne veze sa 20 godina starijim reperom Nenadom Aleksićem Ša. Miona Jovanović umesto sa njima u Kragujevac, nakon finala otišla je kod dečka u… »
"Juče je bila sa porodicom, ja sam je vozio" Ša otkrio detalje susreta Mione i roditelja, evo zašto su se odmah vratili za…

"Juče je bila sa porodicom, ja sam je vozio" Ša otkrio detalje susreta Mione i roditelja, evo zašto su se odmah vratili za…

Kurir 15.07.2024
Miona Jovanović pobesnela je zbog javnih kritika oca, majke i bake Milice tokom superfinala "Elite", te je posle skandaloznih rasprava u živom programu, a potom i u bekstejdžu, prelomila i odlučila da ostane u Beogradu, u stanu svog 20 godina starijeg… »
Mioni oduzet mobilni telefon: Evo šta se dešava sa rijaliti učesnicom posle svađe sa roditeljima - fanovi zabrinuti

Mioni oduzet mobilni telefon: Evo šta se dešava sa rijaliti učesnicom posle svađe sa roditeljima - fanovi zabrinuti

Blic 15.07.2024
Roditelji Mione Jovanović su ljuti na ćerku zbog njene turbulentne veze sa reperom Nenadom Aleksićem Ša. Kada je izašla iz rijalitija odmah su je iskritikovali i postavili joj ultimatum da ukoliko ode sa reperom kući, na njih može da zaboravi… »

Vesti dana »