Povezane vesti

U ovu kuću Miona Jovanović ne želi da se vraća! Sa bakom ne priča još uvek, posvađala se sa roditeljima i uzela stvari!

U ovu kuću Miona Jovanović ne želi da se vraća! Sa bakom ne priča još uvek, posvađala se sa roditeljima i uzela stvari!

Alo 15.07.2024
Umesto da se vrati kući u Kragujevac, Miona je nakon finala otišla u stan svog dečka. Bivša učesnica rijalitija "Elita," Miona Jovanović, živi u Kragujevcu, a sada imamo priliku da zavirimo u njenu porodičnu kuću. Iako je Miona Jovanović još… »
Miona otišla kod roditelja! Nakon svađe stigla u Kragujevac, Ša otkrio sve detalje: Za sada je takva situacija!

Miona otišla kod roditelja! Nakon svađe stigla u Kragujevac, Ša otkrio sve detalje: Za sada je takva situacija!

Alo 15.07.2024
Reper je otkrio detalje Mionine posete porodici. Miona Jovanović nakon finala Elite otišla je u stan kod Nenada Aleksića Ša. Iako ju je porodica uslovila da bira izmjeđu njih i repera, ona je nakon svađe sa majkom i ocem napustila Šimanovce zajedno… »
Ša vozio Mionu u Kragujevac kod roditelja, otkrio šta se dogodilo: "Rekla je da se ne svađamo"

Ša vozio Mionu u Kragujevac kod roditelja, otkrio šta se dogodilo: "Rekla je da se ne svađamo"

Telegraf 15.07.2024
Preporučujemo. Reper Nenad Aleksić Ša otkrio je da je lično vozio devojku Mionu Jovanović u rodni Kragujevac, kod roditelja. Za početak je otkrio kako funkcionišu u spoljnom prostoru. - Funkcionišemo super, verovali ili ne. Uopšte se ne svađamo… »
Mioni Jovanović prete smrću? Nakon svađe sa roditeljima naišla na ogroman problem, stižu joj jezive poruke!

Mioni Jovanović prete smrću? Nakon svađe sa roditeljima naišla na ogroman problem, stižu joj jezive poruke!

Alo 15.07.2024
Jovanovićeva nije ni slutila kakva je situacija van imanja u Šimanovcima. Miona Jovanović zauzela je osmo mesto u finalu Elite 7. Nakon izlaska dočekao je šok i svađa sa roditeljima zbog njene veze sa Nenadom Aleksićem Ša. Porodica ju je uslovila… »
"Miona je kod mene u stanu, prepirala se sa njenima, ali..": Ša otkrio da li ide u Kragujevac sa Jovanovićevom

"Miona je kod mene u stanu, prepirala se sa njenima, ali..": Ša otkrio da li ide u Kragujevac sa Jovanovićevom

Telegraf 15.07.2024
Preporučujemo. Reper Nenad Aleksić Ša otkrio je kako se oseća nakon finala "Elite", pa progovorio o svojoj partnerki Mioni Jovanović, ali i tome gde je prespavala nakon završetka superfinalne noći. - Sada sam super, malo sam se odmorio, sve je… »

Vesti dana »