Povezane vesti

Milan Lazarević prešao iz Vojvodine u Partizan

Milan Lazarević prešao iz Vojvodine u Partizan

Politika 15.07.2024
NOVI SAD - Srpski fudbaler Milan Lazarević prešao je iz Vojvodine u Partizan, saopštio je danas novosadski klub. Kako je saopšteno na sajtu Vojvodine, 27-godišnji Lazarević je sa čelnicima "crno-belih" potpisao ugovor na tri godine. Na sajtu… »
Novi bek crno-belih: "Partizan je klub za koji navija pola države"

Novi bek crno-belih: "Partizan je klub za koji navija pola države"

B92 15.07.2024
Novi član Partizana Milan Lazarević rekao je da se nada da će Partizan ravnopravno konkurisati za oba domaća trofeja. On je istakao da se nije dvoumio kad je dobio poziv da iz Vojvodine pređe na Topčidersko brdo. "Poziv Partizana je došao iznenada… »
"Nosiće me energija sa tribina": Novo pojačanje FK Partizan jedva čeka da zaigra, a naročito - u derbiju

"Nosiće me energija sa tribina": Novo pojačanje FK Partizan jedva čeka da zaigra, a naročito - u derbiju

Večernje novosti 15.07.2024
Milan Lazarević, nekadašnji desni bek FK Vojvodina, još jedno je pojačanje na ovoj poziciji u crno-belom taboru. Lazarević je potpisao ugovor na tri godine, nosiće dres sa brojem 50 i priključiće se ekipi koju predvodi Aleksandar Stanojević… »
Lazarević ima poruku za grobare: Navijači će se oduševiti rečima najnovijeg fudbalera Partizana!

Lazarević ima poruku za grobare: Navijači će se oduševiti rečima najnovijeg fudbalera Partizana!

Hot sport 15.07.2024
„Partizan je veliki klub i normalno da ima velike ciljeve“ Milan Lazarević, nekadašnji desni bek FK Vojvodina, još jedno je pojačanje na ovoj poziciji u Partizanu. Lazarević je potpisao ugovor na tri godine, nosiće dres sa brojem 50 i… »
Milan zadužio crno-beli dres: Poziv Partizana je došao iznenada

Milan zadužio crno-beli dres: Poziv Partizana je došao iznenada

Sportski žurnal 15.07.2024
Smatram da imam dobar centaršut, pa sam u prethodnim klubovima bio zadužen za izvođenje prekida - napominje Lazarević. Milan Lazarević, desni bek Vojvodine, novo je pojačanje na ovoj poziciji u crno-belom taboru. Lazarević je potpisao ugovor na tri… »
Milan Lazarević: Partizan klub za koji navija pola države

Milan Lazarević: Partizan klub za koji navija pola države

Sport klub 15.07.2024
Milan Lazarević prešao je iz Vojvodine u Partizan, saopštio je najpre novosadski, a potom potvrdio i beogradski klub. Novi član Partizana Milan Lazarević rekao je da se nada da će Partizan ravnopravno konkurisati za oba domaća trofeja i istakao da… »
Zvanično: Bek crveno-belih naredne tri godine u Humskoj

Zvanično: Bek crveno-belih naredne tri godine u Humskoj

Sportski žurnal 15.07.2024
Vojvodina potvrdila - Milan Lazarević u Partizanu. Dosadašnji desni bek Vojvodine Milan Lazarević karijeru nastavlja u Partizanu, sa kojim je potpisao ugovor na tri godine, prenosi zvanični sajt tima iz Novog Sada. Lazarević je ponikao u Vojvodini u… »

Vesti dana »